Produkcja pomidorów w wybranych krajach UE - uprawa, rozsada, nawożenie pomidorów, ogórków, papryki i innych warzyw - Pod Osłonami

PODosłonami.pl

Certis Belchim 2Certis Belchim 2
Bayer Vynyty Tuta Press - baner 3Bayer Vynyty Tuta Press - baner 3Advertisement

Produkcja pomidorów w wybranych krajach UE

Według danych przedstawionych w najnowszym biuletynie „Rynek Owoców i Warzyw – Wiadomości 47″ (opracowanym przez FAMMU/FAPA) w okresie od 1 kwietnia do 23 września br. największe ilości pomidorów zebrano w Holandii oraz we Włoszech.

Czytaj dalej...

W Holandii w omawianym okresie zebrano 800 tys. ton pomidorów, podczas gdy w roku ubiegłym w analogicznym okresie zbiory wyniosły 790 tys. ton. Drugie miejsce w tym zestawieniu zajmują Włochy, w których zebrano 624 tys. ton tych warzyw, czyli więcej niż przed rokiem, gdy zbiory wyniosły nieco ponad 621 tys. ton. Na trzecim miejscu znalazła się Francja ze zbiorami na poziomie 593,2 tys. ton oraz kolejno Grecja (400 tys. ton), Belgia i Niemcy (78 tys. ton).

FAMMU/FAPA: „Rynek Owoców i Warzyw – Wiadomości 47″

LUMIFORTE_ReduSystemLUMIFORTE_ReduSystem
Agro Szałas_16_PRESTOP
HortiNet_wyszukiwarka
HortiAdNetHortiAdNet