PODosłonami.pl

DeRuiter_ToBRFVDeRuiter_ToBRFV

Strefa florystyki, dekoracji, mody i trendów – Myplant & Garden 2024

Ciekawą i nawiązującą do sławnego włoskiego designu częścią targów Myplant & Garden, które goszczą w lutym w Mediolanie, jest ich dział poświęcony florystyce i dekoratorstwu. Ekspozycje z różnorodnymi aranżacjami oraz pokazy florystyczne i florystyczno-modowe, z uwzględnieniem stylizacji ślubnych, stanowią oś tego sektora targów. Dodatkową jego atrakcją są trendy odnoszące się do handlu ogrodniczego oraz urządzania wnętrz z wykorzystaniem kwiatów i roślin w doniczkach. Wysoki tegoroczny poziom wielu z tych prezentacji sprawił, że targi Myplant & Garden 2024 cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających, którzy poszukiwali florystycznych i lifestylowych inspiracji.

Czytaj dalej...
Florystyka i roślinno-modowe trendy stanowiły ważną i stojącą na wysokim poziomie część targów Myplant & Garden 2024 (fot. A. Cecot)

Florystyka i roślinno-modowe trendy stanowiły ważną i stojącą na wysokim poziomie część targów Myplant & Garden 2024 (fot. A. Cecot)

Florystyka – międzynarodowo i po włosku

Na targach Myplant & Garden 2024 swoje umiejętności prezentowali indywidualni, w tym utytułowani floryści z różnych krajów (m.in. belgijski artysta Stef Adriaenssens) oraz zespoły skupione wokół kilku pracowni. W centrum wydarzeń znajdowała się główna scena, której nie dało się przeoczyć (kompozycje w jej tle i otoczeniu wykonała Bloom’s ACcademy pod kierunkiem Patrizii Di Braidy). Gospodarzami większości pokazów i prowadzącymi byli włoscy mistrzowie florystycznego designu Marco Introini oraz Rudy Casati.

Zostało jeszcze 79% artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

HortiNet_wyszukiwarka
HortiAdNetHortiAdNet