Studio FlowerTrials ® – trzydniowe transmisje na żywo

PODosłonami.pl

Cultilene
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Studio FlowerTrials ® – trzydniowe transmisje na żywo

Wprawdzie odwołano tegoroczne FlowerTrials ®, czyli połączone dni otwarte ok. 60 firm hodowlanych w Holandii i Niemczech, ale w przeznaczonym dla tego wydarzenia terminie organizatorzy przygotowują transmisje online. Planowane są 15, 16 i 17 czerwca w godzinach od 15:30 do 17:00.

Studio FlowerTrials rozpocznie nadawanie 15 czerwca

Studio FlowerTrials ® rozpocznie nadawanie 15 czerwca

Zamiast FlowerTrials ®

W wyniku pandemii już drugi rok z rzędu nie odbędą się najważniejsze w Europie wydarzenie poświęcone roślinom balkonowo-rabatowym, którego stałym terminem jest 24. tydzień.

Wraz z polepszającą się ostatnio sytuacją epidemiczną niektóre przedsiębiorstwa hodowlane planują w tym terminie indywidualne pokazy i zapraszają klientów do wizyt w swoich (albo gościnnych) siedzibach, oglądania odmian oraz do spotkań z przedstawicielami – z zachowaniem reguł sanitarnych.

Wspólne działania pod marką FlowerTrials ® zostały natomiast ograniczone do przestrzeni wirtualnej. Po pierwsze, poszczególne firmy – zwyczajowi uczestnicy FT – prezentują najważniejsze produkty, w tym nowości, na stronie internetowej wydarzenia; te same informacje przekazywane są w postaci elektronicznych newsletterów pt. FlowerTrials ® 2021 Highlights.

Po drugie, co jest innowacją – zapowiadany jest program ze Studia FlowerTrials ®.

Transmisje live

Będą one nadawane ze studia Greenhouse w Holandii. Te relacje online mają obejmować wywiady, filmy i prezentacje roślin na żywo, tak by przekazane zostały najważniejsze informacje z firm, które brałyby udział w „rzeczywistych” FlowerTrials ®. Szczególne miejsce zajmą nowości balkonowo-rabatowe, a także doniczkowe.

Gospodarzem programu będzie holenderska prezenterka telewizyjna Marit van Bohemen, która zapowiada też dyskusje dotyczące bieżących tendencji rynkowych i innych tematów branżowych.

Rejestracja

Aby śledzić transmisje, trzeba się zarejestrować .

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Siewki pomidorów we wczesnej fazie wzrostu

Lato – produkcja rozsady pomidorów do upraw doświetlanych

W Europie Zachodniej w ostatnich latach mocno rozwinęły się uprawy pomidorów doświetlanych. W Holandii na ponad 60% ogólnej powierzchni szklarni zimą prowadzone są uprawy doświetlane. Przy powiększaniu skali produkcji doświetlanej terminy uprawy i sadzenia [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet