Targi Fruit Logistica Special Edition 2021 w Berlinie – odwołane

PODosłonami.pl

Cultilene
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Targi Fruit Logistica Special Edition 2021 w Berlinie – odwołane

Spółka Messe Berlin odwołała 18 marca zaplanowane na maj tegoroczne targi owoców i warzyw Fruit Logistica Special Edition – nietypową edycję dużej międzynarodowej imprezy wystawienniczej Fruit Logistica, która zwykle odbywała się na początku roku. Powodem tej decyzji jest przedłużająca się na świecie pandemia koronawirusa.

Odwołano berlińskie targi Fruit Logistica Special Edition 2021, fot. Messe Berlin

Odwołano berlińskie targi Fruit Logistica Special Edition 2021, fot. Messe Berlin

Fruit Logistica Special Edition – próba, która się nie powiodła  

W obliczu trwającej pod koniec ub. r. drugiej fali pandemii, organizatorzy tradycyjnych targów Fruit Logistica, które – zgodnie z „przedkoronawirusowym” kalendarzem – miały się odbyć 3-5 lutego 2021 r., odwołali ten termin. W zamian zapowiedzieli na 18-20 maja 2021 r. skromniejszą stacjonarną imprezę wystawienniczą, jak zwykle w pawilonach Messe Berlin, z zachowaniem niezbędnych reżimów sanitarnych.

18 marca Messe Berlin wystosowało komunikat, w którym odwołano majowe targi Fruit Logistica Special Edition 2021. Wytłumaczono, że szanse, by za 2 miesiące mogły się odbywać podróże służbowe do Berlina i masowe imprezy, ze spotkaniami twarzą w twarz są zbyt małe.

Fruit Logistica 2022 – zapowiedź trzydziestej edycji targów

Madlen Miserius, starszy menedżer ds. produktu z Messe Berlin podkreśliła, że  organizatorzy ciężko pracowali, aby przygotować w maju 2021 roku specjalną, trzydniową edycję targów Fruit Logistica. Koncepcja, którą przygotowali, spotkała się z zainteresowaniem międzynarodowej branży owoców i warzyw: chęć udziału w wiosennej imprezie zgłosiło 600 wystawców z całego świata. – Zdecydowaliśmy się podjąć tę próbę, ponieważ z rozmów z przedstawicielami sektora wynikało, że zapotrzebowanie rynku na stacjonarne targi oraz kontakty face-to-face jest bardzo duże –  stwierdziła Madlen Miserius. – Niestety, pandemia wciąż nie ustępuje i ma przewagę nad nami – dodała.

Zapewniła, że prowadzone są już rozmowy i starania dotyczące targów Fruit Logistica 2022 – 30. edycji tego wydarzenia, która zaplanowana jest  w Berlinie w dniach 9-11 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Siewki pomidorów we wczesnej fazie wzrostu

Lato – produkcja rozsady pomidorów do upraw doświetlanych

W Europie Zachodniej w ostatnich latach mocno rozwinęły się uprawy pomidorów doświetlanych. W Holandii na ponad 60% ogólnej powierzchni szklarni zimą prowadzone są uprawy doświetlane. Przy powiększaniu skali produkcji doświetlanej terminy uprawy i sadzenia [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet