Targi GreenTech – wsparcie udziału polskich wystawców

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Targi GreenTech – wsparcie udziału polskich wystawców

Zbliża się tegoroczna, 5. edycja targów GreenTech w Amsterdamie, które dotyczą techniki i technologii w ogrodnictwie i są szczególnie interesujące dla osób związanych z uprawami w szklarniach oraz tunelach – zarówno dla producentów warzyw i roślin ozdobnych, jak i dostawców środków produkcji, a także usług. W dniach 8-10 czerwca około 500 wystawców zaprezentuje swoją ofertę w centrum targowo-kongresowym RAI Amsterdam. W ich gronie nie zabraknie Polaków. W tym roku rodzimi wystawcy mają możliwość skorzystania z pomocy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR), które współfinansuje polskie narodowe stoisko na targach GreenTech. Nabór firm trwa do 17 lutego 2020 r. Poniżej publikujemy treść informacji kierowanej przez KOWR do potencjalnych wystawców z Polski.

Trwa nabór polskich wystawców, którzy chcieliby uczestniczyć w narodowym stosiku na targach GreenTech 2020 w Amsterdamie, fot. © Floris Heuer - all rights reserved

Trwa nabór polskich wystawców, którzy chcieliby uczestniczyć w narodowym stosiku na targach GreenTech 2020 w Amsterdamie, fot. © Floris Heuer - all rights reserved

Zaproszenie do udziału w polskim stoisku narodowym na targach GreenTech w Amsterdamie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje polskie stoisko narodowe o powierzchni 96 m2 podczas międzynarodowych targów GreenTech w Amsterdamie (8-10 czerwca 2020 r.).

Zaproszenie KOWR obejmuje następujące elementy*:

Ø wspólna powierzchnia wystawiennicza na stoisku KOWR z podręcznym magazynkiem i serwisem kawowym,

Ø dostęp do wyposażenia (lada, hoker, stojak/kieszeń na broszury),

Ø oznakowanie nazwą firmy i/lub logotypem Przedsiębiorcy,

Ø zapewnienie wpisu do katalogu,

Ø spedycja na targi do 10 kg materiałów informacyjnych i promocyjnych (transport powrotny nie jest przewidziany),

Ø zapewnienie wejściówki dla jednego przedstawiciela firmy.

*Dodatkowe elementy wyposażenia stoiska do wyłącznego użytku Przedsiębiorcy oraz dodatkowy transport i spedycja eksponatów wymagają wystąpienia z oddzielnym zapytaniem ofertowym i zostaną wycenione indywidualnie.

 

Koszty udziału w  działaniu promocyjnym wynoszą 3650,64 PLN brutto.

Formularz zgłoszeniowy (który można znaleźć na stronie internetowej KOWR – http://www.kowr.gov.pl/promocja/wspolpraca-miedzynarodowa/targi-i-misje-handlowe-2020 – dotyczący targów GreenTech, pozycja nr 14 w tabeli pt. „Plan zagranicznych działań promocyjnych KOWR na 2020 r.”) należy przesłać do 17 lutego 2020 r. na adres: KOWR-events@kowr.gov.pl, wpisując w temacie wiadomości GREENTECH AMSTERDAM 2020.

Kontakt w kwestiach organizacyjnych:

Katarzyna Gadomska tel. 22 376 77 45,

katarzyna.gadomska@kowr.gov.pl

Kontakt w kwestiach dot. stoiska narodowego na targach GreenTech:

Jakub Trojanowski, tel. 22 376 78 28,

jakub.trojanowski@kowr.gov.pl

Zasady naboru wystawców na polskie stoisko narodowe na targach GreenTech 

Ø Decyduje kolejność zgłoszeń. KOWR dopuszcza możliwość skrócenia terminu zgłoszeń w przypadku dużego zainteresowania targami.

Ø Po zakończeniu naboru przedsiębiorca zakwalifikowany do udziału w wydarzeniu zostanie poinformowany osobnym mailem oraz otrzyma od KOWR umowę.

Ø Zakwalifikowany przedsiębiorca jest zobowiązany do wniesienia wpłaty na poczet udziału w wydarzeniu w wysokości 100% kwoty umowy.

Ø Nieprzesłanie podpisanej umowy lub brak wpłaty w wymaganym terminie automatycznie wyklucza uczestnika z udziału w wydarzeniu. Zwolnione miejsce zostanie przyznane pierwszemu zainteresowanemu przedsiębiorcy z listy rezerwowej.

Ø KOWR zastrzega sobie możliwość odrzucenia zgłoszenia Przedsiębiorcy, który w przeszłości nie przestrzegał postanowień umowy zawartej z ARR/KOWR w związku z udziałem w działaniu promocyjnym organizowanym przez ARR/KOWR.

 

 

 

 

1 komentarz do “Targi GreenTech – wsparcie udziału polskich wystawców

  1. Pingback: IPM Essen 2020 – z polskimi akcentami; relacja z najważniejszych targów w branży roślin ozdobnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień Pomidora w miejscowości Wijewo

9 września br w Gospodarstwie Ogrodniczym pana Piotra Johna w miejscowości Wijewo odbyło się spotkanie poświęcone odmianom i ochronie pomidora w uprawie w tunelach foliowych. Organizatorami wydarzenia były firmy Hazera Poland, Koppert oraz Sativex. Zaprezentowano [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet