Targi roślin ozdobnych w holenderskim Aalsmeer już niebawem!

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Targi roślin ozdobnych w holenderskim Aalsmeer już niebawem!

W dniach 8-10 listopada 2017 r. – od środy do piątku – w Holandii odbędą się coroczne targi roślin ozdobnych Royal FloraHolland Trade Fair Aalsmeer, na terenie giełdy Royal FloraHolland w Aalsmeer.

RoyalFloraHolland Trade Fair Aalsmeer-2016

fot. A. Cecot

Kwiaty i rośliny w doniczkach

Targi Royal FloraHolland Trade Fair Aalsmeer będą przeglądem kwiatów oraz roślin doniczkowych produkowanych w Holandii, i innych sprzedawanych za pośrednictwem tamtejszej giełdy (ale również pokazem oferty 50 hodowców i ich odmian, a także akcesoriów, m.in. opakowań). Prezentacje odbędą się w podobnej formule jak poprzednio.

Nowości odmianowe i marketingowe

Zapowiedziano udział 650 wystawców, a także prezentacje nowości odmianowych i koncepcji marketingowych – na łącznej powierzchni 24 000 m2.

Organizatorzy zwracają szczególną uwagę na centralny punkt wystawy, będzie nim Royal FloraHolland House, czyli miejsce, które ma służyć inspiracjom i podpowiedziom na temat trendów rynkowych oraz tendencji, jakie obecnie dotyczą konsumentów – finalnych odbiorców roślin ozdobnych.

Zwiedzający z całego świata

Organizator – giełda Royal FloraHolland – spodziewa się ponad 15 000 zwiedzających z całego świata. Zapowiada warsztaty, spotkania biznesowe sprzedawców z kupcami, pokazy. Godziny otwarcia targów w pierwszych dwóch dniach (8 i 9 listopada) – 9.00-17.00, a w trzecim (10 XI) – 9.00-15.00.

Więcej informacji www.royalfloraholland.com/en/tradefair

Targi w Aalsmeer odbywać się będą równocześnie z IFTF.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień Pomidora w miejscowości Wijewo

9 września br w Gospodarstwie Ogrodniczym pana Piotra Johna w miejscowości Wijewo odbyło się spotkanie poświęcone odmianom i ochronie pomidora w uprawie w tunelach foliowych. Organizatorami wydarzenia były firmy Hazera Poland, Koppert oraz Sativex. Zaprezentowano [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet