Targi TSW 2020 - bogaty program targowy i konferencyjny

PODosłonami.pl

Hezera 2 grudzien
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

TSW – wyjątkowe wydarzenie targowe i konferencyjne. Warto tam być!

Zapraszamy serdecznie na największe wydarzenie targowe tej zimy – Targi Sadowniczo-Warzywnicze! To już X edycja tej imprezy – a więc świętujemy jubileusz, na którym nie może Ciebie zabraknąć!

Odwiedzający targi mogli spróbować potraw z odmian warzyw firmy Rijk Zwaan

Wydarzenia towarzyszące targom TSW

TSW to 23 000 metrów kwadratowych powierzchni i ponad 350 wystawców z kraju i zagranicy, którzy przybywają do podwarszawskiego PTAK EXPO, by w dniach 15 i 16 stycznia 2020 roku, na przestronnych stoiskach, zaprezentować to, co mają w swojej ofercie najlepszego, a także po to, aby spotkać się z wszystkimi, którym tematyka sadowniczo-warzywnicza jest bliska sercu. To jedyna impreza tego typu, podczas której dowiesz się wszystkiego, czego dowiedzieć się chciałeś.

W targach wezmą udział firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, firmy dostarczające maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, do sortowania i pakowania owoców i warzyw. Obecni będą producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami  i specjalizujące się w ich przetwórstwie.

TSW to także liczne konferencje, podczas których zapoznasz się m.in. z najnowszymi trendami w zakresie produkcji truskawek, sadownictwa, uprawy warzyw polowych, upraw pod osłonami czy nowych i perspektywicznych gatunków w ogrodnictwie. Pełny program wykładów dostępny jest na stronie www.tsw.pl – każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas TSW 2020 po raz siódmy przyznane zostaną prestiżowe Nagrody im. Prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury konkursu nagrodzi najbardziej innowacyjne i pozytywnie wpływające na ogrodnictwo, środowisko i społeczeństwo produkty zgłoszone przez wystawców.

Wygodne położenie centrum targowego przy trasie S8 i węźle drogowym A2/S7 pozwala na sprawny dojazd z całej Polski. Z terenu targów można w mniej niż 15 minut dotrzeć do centrum Warszawy czy lotniska. Odwiedzający mają do swojej dyspozycji parking przygotowany na przyjęcie 10 000 pojazdów, zlokalizowany tuż przy hali wystawienniczej. Dużym udogodnieniem dla osób chcących odwiedzić targi jest specjalna, bezpłatna linia autobusowa z Dworca Zachodniego w Warszawie (przystanek od ul. Tunelowej).

Poprzednią edycję targów odwiedziło blisko 16 000 osób, najprężniejszych producentów owoców i warzyw w Europie – czy i Ty byłeś wśród nich? Jeśli nie – masz niepowtarzalną okazję!

Wejście na targi jest bezpłatne. Wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej TSW pozwala zaoszczędzić czas spędzony w kolejce do rejestracji w targowej recepcji.

Więcej informacji o Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW na stronie: www.tsw.pl.

A jeśli chcesz być na bieżąco – śledź nas na Facebooku. Na naszym profilu znajdziesz najświeższe informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Migawka z Targów Gardenia 2021, fot. A. Cecot

Gardenia 2021: wybrane środki produkcji w uprawach pod osłonami

Targi Gardenia 2021 w Poznaniu, które odbyły się miesiąc temu, okazały się wydarzeniem branżowym niejako zamykającym okres dużych stacjonarnych imprez wystawienniczych lub konferencyjnych organizowanych bez szczególnych ograniczeń. Tym chętniej uczestnicy tegorocznej Gardenii wracają do listopadowych [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
HortiAdNet