Pożegnenie z Czytelnikami papierowej wersji tytułu Pod Osłonami

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Ukazał się 8 numer czasopisma Pod Osłonami, w którym… żegnamy się z Czytelnikami papierowej wersji tytułu

W najbliższych dniach dotrze do Państwa 8. numer czasopisma „Pod Osłonami”. Ostatni w tym roku i zarazem ostatni redagowany przez nasz zespół dla wydawnictwa PWR (w przyszłym roku wydawca zapowiada wydanie jednego numeru tego tytułu w roku). My postanowiliśmy koncentrować się wyłącznie na rozwijaniu portalu PodOsłonami.pl, który tworzymy dla Was już prawie od 10 lat!

Po ośmiu latach prowadzenia równolegle portalu i czasopisma przyszedł czas na decyzję, o tym, jak chcemy w dalszym ciągu rozwijać tytuł „Pod Osłonami”. Decyzja nie była może łatwa, ale nie mamy wątpliwości, że portal jest tym medium, na którym chcemy się skoncentrować. Na portalu mamy o wiele większe możliwości publikowania treści, bez ograniczeń w postaci zawsze za małej liczby stron, możemy reagować na bieżąco na to, co się dzieje w branży. Mamy bardziej bezpośredni kontakt w Wami – w postaci komentarzy pod artykułami czy na naszym profilu na FB. Możemy bardzo szybko docierać do odbiorców w Polsce i poza jej granicami… A Wy, tak jak dotąd, możecie śledzić nasz portal w dowolnej chwili – na Waszych komputerach, tabletach, smartfonach. I nadal czytanie publikowanych przez nas treści będzie bezpłatne.

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i opinie dotyczące dalszego rozwoju portalu PodOsłonami.pl i dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień Pomidora w miejscowości Wijewo

9 września br w Gospodarstwie Ogrodniczym pana Piotra Johna w miejscowości Wijewo odbyło się spotkanie poświęcone odmianom i ochronie pomidora w uprawie w tunelach foliowych. Organizatorami wydarzenia były firmy Hazera Poland, Koppert oraz Sativex. Zaprezentowano [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet