Siódma edycja TSW 11 i 12 stycznia 2017 - uprawa, rozsada, nawożenie pomidorów, ogórków, papryki i innych warzyw - Pod Osłonami

PODosłonami.pl

HortiWizja_najnowszy odcinek 29c
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Siódma edycja TSW 11 i 12 stycznia 2017

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w 2017 r. będą kontynuowane w tej samej lokalizacji, co poprzednio – Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Kolejna, siódma już edycja odbędzie się w dniach 11-12 stycznia (środa, czwartek) 2017 roku.

TSW łączy wystawę produktów dla profesjonalnego ogrodnictwa z konferencjami branżowymi, w ramach, których wygłoszonych zostanie blisko 60 wykładów przez polskich i zagranicznych naukowców oraz praktyków. Konferencja sadownicza, truskawkowa, poświęcona warzywom polowym oraz uprawom pod osłonami poruszają tematy związane z prowadzeniem i ochroną upraw, doborem odmian i nowymi technologami wpływającymi na wydajność produkcji. Natomiast Sadownicze Forum Ekonomiczne to panel dyskusyjny podczas, którego omawiane będą zagadnienia promocji polskich owoców oraz możliwości ich sprzedaży na nowych rynkach.

Obecnie do udziału w TSW 2017 zgłosiło się ponad 120 firmy, w planach jest ich ponad 210. Wśród wystawców TSW obecne są polskie i zagraniczne firmy. Na targach prezentowane będą maszyny do uprawy i zbioru, nawozy, środki ochrony, szkółki, nasiona, opakowania, wyposażenie chłodni i wiele innego sprzętu i akcesoriów niezbędnych w produkcji sadowniczej i warzywniczej.

W tym roku do grona patronów TSW dołączyła doskonale znana wszystkim producentom warzyw  firma Rijk Zwaan. TSW po raz piąty zostało objęte patronatem honorowym przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wśród patronów branżowych jest Związek Sadowników RP, Towarzystwo Rozwoju Sadów Karłowych, Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami oraz po raz pierwszy Unia Owocowa i Stowarzyszenie Polskich Szkółkarzy.

Więcej informacji o Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW na stronie: www.tsw.com.pl. Bliżej terminu kolejnej edycji na stronie pojawi się lista wystawców oraz tematy konferencji.

tsw2_2017

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet