PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Targi GreenTech w Amsterdamie przesunięte na jesień

Targi GreenTech miały odbyć się w podobnym terminie, jak poprzednia ich edycja – planowano je od 8 do 10 czerwca 2020 r. W związku z rozprzestrzenianiem się w Europie choroby COVID-19 powodowanej przez koronawirusa SARS-CoV-2 organizator RAI Amsterdam, zdecydował się na przesunięcie tej imprezy na jesień – obecnie jest zapowiadana na 20-22 października.

Zmiana terminu wynika z oczekiwań zarówno wystawców, jak i gości targów. W związku z pandemią koronawirusa wiele krajów wprowadziło ograniczenia dotyczące podróży oraz środków zapobiegających rozprzestrzenianiu się choroby. W takiej sytuacji, aby utrzymać międzynarodowy charakter i wysoki poziom targów zdecydowano o zmianie ich terminu.

Międzynarodowy charakter targów GreenTech

GreenTech w Amsterdamie należy do najważniejszych wystaw ogrodniczych na świecie. Około 50% wystawców pochodzi spoza Holandii, najwięcej wśród nich było przedsiębiorstw z Chin, Francji i USA. Związana z zagrożeniem sytuacja panująca obecnie w tych krajach utrudniła by im uczestniczenie w targach. Goście targowi w roku 2019 przyjechali ze 114 krajów.

Mariska Dreschler, dyrektor ds. ogrodnictwa GreenTech, stwierdziła:

– Ogrodnictwo ma zasadnicze dla zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego na świecie. Wydajna i zrównoważona produkcja jest koniecznością. Poprzez przesunięcie targów na 20-22 października 2020 r. oferujemy wystawcom najlepszy możliwy czas na zaprezentowanie ich rozwiązań oraz na nawiązanie kontaktów biznesowych. Szczególnie w tych czasach pełnych wyzwań potrzebujemy ich eksperckich ocen i porad na temat tego, jak światowe ogrodnictwo powinno zostać zoptymalizowane, by móc wyżywić ludność świata.

Targi GreenTech w Amsterdamie odbędą się od 20 do 22 października 2020. Wystawa jest miejscem spotkań profesjonalistów z całego świata. Więcej informacji na stronie GreenTech  oraz na profilach GreenTech Facebook, LinkedIn, Twitter, YouTube and Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet