PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Udana edycja dni otwartych

W tym roku Hazera zaproponowała nową koncepcję Dni Otwartych, które tradycyjnie odbywają się w Holandii w 39 tygodniu roku. Imrezę tę zorganizowano pod hasłem The Hazera Experience Days, czyli Dni Otwarte – Doświadczaj Produktów Hazery.

Na Hazera Experience Days przybyło wielu gości z Holandii i zagranicy

W stacji doświadczalnej w miejscowości Warmenhuizen zbudowano warzywny supermarket i zaprezentowano ponad 130 odmian z oferty firmy Hazera. Takie rozwiązanie stworzyło dla producentów warzyw, przetwórców i detalistów wspólną platformę do poznania produktów, wymiany pomysłów i ciekawych rozwiązań, informacji o rynkach i ich potrzebach. Wszystko po to, aby budować silną i owocną współpracę, która pozwoli na dalszy rozwój obiecujących odmian warzyw.

Podczas wydarzenia można było spróbować swoich sił w testach smakowych

Pierwszą edycję „Experience Days” można uważać za udaną, wydarzenie przyciągnęło gości z różnych regionów świata reprezentujących cały łańcuch dostaw świeżych produktów. Organizatorzy serdecznie dziękują partnerom i klientom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Właściciele firmy Lidia Horti-Logistic - od lewej Krzysztof, Lidia i Mirosław Gimlowie

Jubileusz 25-lecia firmy „Lidia”

Drodzy Państwo, już za kilka dni w kalendarzu pojawi się data dla nas szczególna. Dokładnie 1 lipca 2020 roku obchodzić będziemy 25-lecie istnienia firmy. Ten okrągły jubileusz skłania nas do refleksji, podsumowań i analizy osiągnięć [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet