PODosłonami.pl

Agro-Sorb
Yara od 11 01 2019

Udana edycja dni otwartych

W tym roku Hazera zaproponowała nową koncepcję Dni Otwartych, które tradycyjnie odbywają się w Holandii w 39 tygodniu roku. Imrezę tę zorganizowano pod hasłem The Hazera Experience Days, czyli Dni Otwarte – Doświadczaj Produktów Hazery.

Na Hazera Experience Days przybyło wielu gości z Holandii i zagranicy

W stacji doświadczalnej w miejscowości Warmenhuizen zbudowano warzywny supermarket i zaprezentowano ponad 130 odmian z oferty firmy Hazera. Takie rozwiązanie stworzyło dla producentów warzyw, przetwórców i detalistów wspólną platformę do poznania produktów, wymiany pomysłów i ciekawych rozwiązań, informacji o rynkach i ich potrzebach. Wszystko po to, aby budować silną i owocną współpracę, która pozwoli na dalszy rozwój obiecujących odmian warzyw.

Podczas wydarzenia można było spróbować swoich sił w testach smakowych

Pierwszą edycję „Experience Days” można uważać za udaną, wydarzenie przyciągnęło gości z różnych regionów świata reprezentujących cały łańcuch dostaw świeżych produktów. Organizatorzy serdecznie dziękują partnerom i klientom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Produkty nominowane do Fruit Logistica Innovation Award 2020

W czasie targów Fruit Logistica w Berlinie, jakie odbędą się w dniach 5-7 lutego ogłoszone zostaną wyniki konkursu na najbardziej innowacyjny produkt – Fruit Logistica Innovation Award (FLIA). Przedstawiamy krótki opis produktów nominowanych do tegorocznej [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Agritech 2020 baner 10
HortiAdNet