Odwołano FlowerTrials® – czerwcowe dni otwarte w Holandii i Niemczech

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Odwołano FlowerTrials® – czerwcowe dni otwarte w Holandii i Niemczech

FlowerTrials® to kolejna z wielu masowych imprez odwołanych w branży roślin ozdobnych, z powodu koronawirusa. To najważniejsze w Europie dla profesjonalistów z sektora balkonowo-rabatowego wydarzenie miało się w tym roku odbyć w dniach 9-12 czerwca – tradycyjnie w 24. tygodniu i jak zwykle, w Holandii (głównie) oraz w Niemczech. Miało w nim wziąć udział ponad 60 firm hodowlanych i dystrybucyjnych o zasięgu międzynarodowym.

Odwołano tegoroczne FlowerTrials - najważniejsze europejskie wydarzenie w sektorze roślin balkonowo-rabatowych

Odwołano tegoroczne FlowerTrials - najważniejsze europejskie wydarzenie w sektorze roślin balkonowo-rabatowych, odbywające się w Holandii i Niemczech

Kolejna edycja FlowerTrials® – 15-18 czerwca 2021 roku

W obliczu pandemii Covid-19, zarząd FlowerTrials już wcześniej zapowiadał, iż decyzję co do tegorocznej edycji FT (odbędzie się, czy też nie?) ogłosi 6 kwietnia. Jednak już 24 marca oficjalnie odwołano FlowerTrials® 2020. Wcześniej niektóre firmy zapowiadały wycofanie się z tegorocznych FT – taki komunikat rozesłała 23.03. Syngenta Flowers.

W 24. tygodniu i później

Jak podał zarząd FlowerTrials, kilku z ponad 60 uczestników zamierza indywidualnie zorganizować „prywatne” pokazy w dotychczasowej formule w 24. tygodniu lub późniejszym terminie br., jednak nie będą one firmowane przez FT.

Są też pomysły na prezentacje online – np. na takie pokazy, pod nazwą Flower Digi Trials już teraz zaprasza przedsiębiorstwo  Beekenkamp Plants z Maasdijk. Zapowiada, że  za pomocą vlogów, blogów, filmów na żywo, seminariów internetowych, zdjęć itp. przedstawi producentom oraz innym odbiorcom swój asortyment, w tym nowości, oraz dostarczy informacje. Beekenkamp zachęca do oglądania w sieci ogrodu pokazowego w Maasdijk, który będzie, jak zwykle przygotowany na czerwiec i, tym razem, przez całe lato dostępny dla zainteresowanych na odległość – w wersji „live” (cyfrowo = digital).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Technologia „Zero pozostałości” – ochrona przed chorobami

Zwalczanie chorób w technologii „Zero pozostałości” oparte jest przede wszystkim o produkty biologiczne. Zabiegi należy wykonywać prewencyjnie, przed wystąpieniem chorób. Dzięki temu rośliny będą odporniejsze na atak patogenów. W trakcie warsztatów Berry Tech 2021 w [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet