Konferencja "Praktycznie o truskawkach i nie tylko"

PODosłonami.pl

DeRuiter_ToBRFVDeRuiter_ToBRFV

Konferencja „Praktycznie o truskawkach… i nie tylko”

2 marca we Wrocławiu oraz 3 marca w Strachowie odbędą się konferencje pt. „Praktycznie o truskawkach i nie tylko” organizowane przez Zespół Doradcy Jagodowego. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi „Pewnym krokiem w nowy sezon”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora.

Czytaj dalej...

Szanowni Plantatorzy,

to już ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w konferencjach technologicznych „Praktycznie o truskawkach i nie tylko” które odbędą się 2 marca we Wrocławiu (Sala ODR, Zwycięska 8, 53-033 Wrocław) oraz 3 marca w Strachowie (Dworek Marzenie, Strachowo 37B, 09-100 Płońsk). Hasło przewodnie tegorocznej edycji obu wydarzeń brzmi „Pewnym krokiem w nowy sezon”. W trakcie obu spotkań będziecie mogli wysłuchać niemal 30 interesujących prelekcji, omawiających najważniejsze problemy agrotechniczne w uprawie gatunków jagodowych oraz zawierających podpowiedzi, jak je rozwiązywać. Obu wydarzeniom towarzyszą stoiska 25 firm oferujących kompleksową technologie jagodową.

Udział w konferencjach, dzięki wsparciu Partnerów Głównych wydarzeń, jest bezpłatny a jedynym wymogiem jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.doradcajagodowy.pl. Ponadto każdy zarejestrowany uczestnik Konferencji otrzyma w gratisie wartościowy e-book na temat precyzyjnego żywienia truskawki potasem i magnezem, opracowany na podstawie trzyletnich badań z K+S Polska.

Rejestracja uczestników oraz szczegółowy program obu konferencji można znaleźć pod bezpośrednim linkiem https://doradcajagodowy.pl/konferencja-praktycznie-o-truskawkach-i-nie-tylko-2024/.

Nie może Cię nie zabraknąć na tych ważnych Konferencjach wprowadzających w nowy sezon jagodowy!

Serdecznie zapraszamy

Zespół Doradcy Jagodowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uprawa truskawki pod osłonami – nowe możliwości

Konferencja Truskawkowa zorganizowana w Jasieńcu przez firmę Agrosimex wraz z partnerem – firmą FMC zapewniła sporo ważnych tematów dla plantatorów truskawek. Głównymi tematami wystąpień prelegentów były technologia produkcji i ochrona truskawki, w tym nowe zagrożenia [...]

HortiNet_wyszukiwarka
HortiAdNetHortiAdNet