Wyróżnienie Dziennikarzy otrzymuje…

PODosłonami.pl

Hezera 2 grudzien
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Wyróżnienie Dziennikarzy otrzymuje…

W tym roku w Konkursie Roślin Nowości wprowadzono nową kategorię – Wyróżnienie Dziennikarzy. Medale konkursowe zostaną wręczone pierwszego września, podczas otwarcia tegorocznych targów Zieleń to Życie.

Salix gracilistyla Mt Aso

Wierzba smukłoszyjkowa (Salix gracilistyla) ‘Mt Aso’, fot. ZtŻ

Do tegorocznego konkursu zgłoszono 28 nowych odmian. Dziennikarze krajowych i zagranicznych magazynów ogrodniczych głosowali mailowo na swoich faworytów. Grono jury składało się z osób, które pracują zarówno dla pism branżowych jak i hobbistycznych, skierowanych do szerokiego grona miłośników roślin. Głosowanie trwało od 8 do 22 sierpnia. Brała w nim udział również Redakcja „Pod Osłonami”.

Ostatecznie, w wyniku głosowania, w Konkursie Roślin Nowości, organizowanych podczas 24. Międzynarodowej Wystawy Zieleń to Życie,  Wyróżnienie Dziennikarzy otrzymała:

Wierzba smukłoszyjkowa Salix gracilistyla ‘Mt Aso’ zgłoszona przez Szkółkę Szmit, PL-06-400 Ciechanów, Pęchcin, ul. Kwiatowa 18, Polska.

Serdecznie gratulujemy producentowi zwycięskiej nowości roślinnej!

2 komentarze do Wyróżnienie Dziennikarzy otrzymuje…

  1. Pingback: Zieleń to Życie – zielono i „technicznie” - uprawa, rozsada, nawożenie pomidorów, ogórków, papryki i innych warzyw - Pod Osłonami

  2. Pingback: Zieleń z kwiatami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Migawka z Targów Gardenia 2021, fot. A. Cecot

Gardenia 2021: wybrane środki produkcji w uprawach pod osłonami

Targi Gardenia 2021 w Poznaniu, które odbyły się miesiąc temu, okazały się wydarzeniem branżowym niejako zamykającym okres dużych stacjonarnych imprez wystawienniczych lub konferencyjnych organizowanych bez szczególnych ograniczeń. Tym chętniej uczestnicy tegorocznej Gardenii wracają do listopadowych [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
HortiAdNet