Wyróżnienie Dziennikarzy otrzymuje…

PODosłonami.pl

Gardenia
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Wyróżnienie Dziennikarzy otrzymuje…

W tym roku w Konkursie Roślin Nowości wprowadzono nową kategorię – Wyróżnienie Dziennikarzy. Medale konkursowe zostaną wręczone pierwszego września, podczas otwarcia tegorocznych targów Zieleń to Życie.

Salix gracilistyla Mt Aso

Wierzba smukłoszyjkowa (Salix gracilistyla) ‘Mt Aso’, fot. ZtŻ

Do tegorocznego konkursu zgłoszono 28 nowych odmian. Dziennikarze krajowych i zagranicznych magazynów ogrodniczych głosowali mailowo na swoich faworytów. Grono jury składało się z osób, które pracują zarówno dla pism branżowych jak i hobbistycznych, skierowanych do szerokiego grona miłośników roślin. Głosowanie trwało od 8 do 22 sierpnia. Brała w nim udział również Redakcja „Pod Osłonami”.

Ostatecznie, w wyniku głosowania, w Konkursie Roślin Nowości, organizowanych podczas 24. Międzynarodowej Wystawy Zieleń to Życie,  Wyróżnienie Dziennikarzy otrzymała:

Wierzba smukłoszyjkowa Salix gracilistyla ‘Mt Aso’ zgłoszona przez Szkółkę Szmit, PL-06-400 Ciechanów, Pęchcin, ul. Kwiatowa 18, Polska.

Serdecznie gratulujemy producentowi zwycięskiej nowości roślinnej!

2 komentarze do Wyróżnienie Dziennikarzy otrzymuje…

  1. Pingback: Zieleń to Życie – zielono i „technicznie” - uprawa, rozsada, nawożenie pomidorów, ogórków, papryki i innych warzyw - Pod Osłonami

  2. Pingback: Zieleń z kwiatami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
HortiAdNet