Znana firma nasienna pod nową nazwą - uprawa, rozsada, nawożenie pomidorów, ogórków, papryki i innych warzyw - Pod Osłonami

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Znana firma nasienna pod nową nazwą

Nickerson-Zwaan zmienia nazwę i od niedawna występuje pod szyldem Hazera, co odzwierciedla ścisłe połączenie z partnerem biznesowym, firmą Hazera Genetics. Struktura organizacyjna, zarząd firmy, dział sprzedaży oraz obsługa klienta pozostają bez zmian.

Fragment ekspozycji firmy Hazera podczas Międzynarodowych Dni Ogrodnika w Gołuchowie, fot. AW

Nowa nazwa i marka „Hazera” odzwierciedla ważną i szybką światową ekspansję firm Nickerson-Zwaan i Hazera Genetics, które w 2008 roku zostały połączone przez ich firmę-matkę – grupę Limagrain. To połączenie pozycjonuje markę „Hazera” pośród głównych graczy na światowym rynku nasion warzyw, z bogatą, poszerzoną ofertą produktów i zobowiązaniem do ciągłego rozwoju.

Rami Dar, Prezes Zarządu Hazera, zauważył: „połączenie obu firm pod międzynarodową marką Hazera odzwierciedla naszą udaną, wspólną działalność, która stale się rozwija w oparciu o bezkompromisową innowację, wysokie standardy jakości i wiodący poziom usług. Poprzez nową markę chcielibyśmy podkreślić zaawansowanie technologiczne firmy, jak również jej profesjonalizm i zaangażowanie w obsłudze klientów.”

Renata Jankowska, Dyrektor Generalny Hazera Poland, powiedziała: „Nadal będziemy blisko współpracować z klientami i lokalnym rynkiem. Zarówno siedziba firmy jak i osoby z działu sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa agrotechnicznego i rozwoju produktu pozostają te same. (..) Podobnie jak wcześniej, nasza strategia biznesowa będzie koncentrowała się na producentach i partnerach handlowych, oferując silne partnerstwo biznesowe jesteśmy zobowiązani, by wzrastać razem z nimi.”

***

Spółka Hazera to część składowa Limagrain Group, międzynarodowego koncernu z siedzibą we Francji. Hazera jest jedną z wiodących firm na świecie specjalizujących się w hodowli i rozwoju odmian warzyw, jak również w reprodukcji i sprzedaży nasion mieszańcowych odmian warzyw. Koncentruje się na hodowli, reprodukcji i wprowadzaniu na światowe rynki szerokiej gamy odmian oraz na wsparciu agrotechnicznym w trakcie całego cyklu uprawy. Firma działa już od ponad 70 lat, a jej produkty oferowane są przez sieć sprzedaży obejmującą oddziały w dwunastu krajach i rozległą sieć dystrybucyjną obecną na ponad 100 innych rynkach.

Limagrain to międzynarodowy koncern rolniczy z siedzibą we Francji, specjalizujący się w hodowli warzyw, upraw polowych oraz w wytwarzaniu produktów zbożowych. Założona i zarządzana przez rolników, Limagrain jest 4-tą co do wielkości firmą nasienną na świecie i 2-gą co do wielkości firmą oferującą nasiona warzyw, z rocznym obrotem na poziomie prawie 2 miliardów euro. Limagrain jest geograficznie usytuowane w ponad 41 krajach i zatrudnia ponad 8600 osób, z czego około 20% (ponad 1750) jest zatrudnionych w ośrodkach badawczo-rozwojowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień Pomidora w miejscowości Wijewo

9 września br w Gospodarstwie Ogrodniczym pana Piotra Johna w miejscowości Wijewo odbyło się spotkanie poświęcone odmianom i ochronie pomidora w uprawie w tunelach foliowych. Organizatorami wydarzenia były firmy Hazera Poland, Koppert oraz Sativex. Zaprezentowano [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet