Prezentacje wrzywnicze

PODosłonami.pl

AGROSIMEX
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Wirtualne prezentacje warzywnicze

Pod koniec września w Holandii zwykle odbywała się seria dni otwartych warzywniczych firm nasiennych. W czasie epidemii koronawirusa część z tych wydarzeń zostało uzupełnionych lub zastąpionych spotkaniami w przestrzeni wirtualnej, z możliwością obejrzenia za pośrednictwem internetu odmian prezentowanych ba poletkach pokazowych. Niektóre firmy przygotowały bardzo ciekawy program webinariów i konsultacji ze specjalistami, zajmującymi się poszczególnymi gatunkami. Konsultacje są prowadzone w małych grupach lub indywidualnie – po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie internetowej.

(Shutterbug75-2077322, Pixabay)

Hazera Experience days 2020

Wczoraj rozpoczęło się trzydniowe wydarzenie (22-24 września) organizowane przez firmę Hazera we współpracy z HM.Clause pod hasłem „Reconnect, share, inspire”.  W programie znalazły się m.in. ciekawe prezentacje przygotowane przez specjalistów na temat gospodarowania wodą w uprawie warzyw, uprawy zrównoważonej czy trendów konsumenckich. Menedżerowie handlowi przekazują informacje  na temat kierunków hodowli najważniejszych grup warzyw – pomidorów, arbuzów, cebuli, marchwi i warzyw kapustnych (prezentacje będą dostępne również po zakończeniu wydarzenia). Ponadto prezentowane są zdjęcie odmian oraz filmy, a także przygotowano przewodnik pdf po polu pokazowym z opisem ponad 100 odmian.

Grow Together

Pod tym hasłem dni otwarte zorganizowała w tym roku firma Enza Zaden, w dniach 22-2 września. Rzeczywisty pokaz odmian zorganizowano w Holandii w miejscowości Twisk, możliwe jest także zdalne uczestniczenie w wydarzeniu – po wcześniejszym umówieniu z przedstawicielami firmy.

Odmiany warzyw marki Vitalis przeznaczone do upraw ekologicznych można zobaczyć na polach demonstracyjnych w holenderskim Voorst, prezentację zorganizowano pod hasłem „For Organic Live”, wizyta jest możliwa po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielami firmy Enza Zaden.

Fields of Innovation…

…to wydarzenie prezentujące hodowlany dorobek warzywniczej Syngenty, trwające od 21 do 25 września, wirtualna wersja odbywa się w tym samym terminie. W pokazach wirtualnych wykorzystano technologię 3D, odwiedzający mogą przeglądać wszystkie poletka pokazowe i wybierać interesujące ich uprawy. Przygotowano także filmy prezentujące poszczególne odmiany. Możliwe jest także zadawanie na żywo pytań ekspertom agrotechnicznym.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Konferencje TSW 2021 Online

Jeszcze miesiąc temu organizatorzy targów TSW byli przekonani, że imprezę tę będzie można zorganizować w tradycyjnej formule. Niestety z powodu nasilenia się epidemii covid-19 i związanych z tym restrykcji nie będzie to możliwe. Wszyscy [...]

FLORENSIS_Dianthus
ICL promocja Peters
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
Top Plants
Bayer_Fitter_29cAdvertisement
Syngenta bratki
HortiWizja_najnowszy odcinek 36
HortiAdNet