PODosłonami.pl

HAZERA 2
Agro-Sorb
Yara od 11 01 2019

Z Delphy do Signify

Od lipca Michał Szymczak, wcześniej będący doradcą ds. uprawy warzyw szklarniowych w firmie Delphy (a także autorem artykułów w czasopiśmie Pod Osłonami), przeszedł do Signify N.V. Firma ta będąca światowym liderem w branży oświetleniowej zarówno na rynku konsumenckim, jak i profesjonalnym do ubiegłego roku była znana pod nazwą Philips Lighting N.V.

Nowe zadania i projekty

W nowej firmie Michał Szymczak również zajmuje stanowisko specjalisty ds. upraw. Do jego zadań należy wspieranie ogrodników z Polski i naszego rejonu Europy (środkowej i wschodniej) we wprowadzaniu doświetlania z wykorzystaniem źródeł LED. Dostosowuje i opracowuje programy doświetlania – czyli tzw. receptury wzrostu dla nowych upraw.

Pod nową nazwą i starą marką

Zmiana nazwy firmy na Signify nastąpiła w ubiegłym roku. Na podstawie obowiązującej umowy licencyjnej z Royal Philips, spółka Signify w dalszym ciągu będzie korzystała z marki Philips – cieszącej się największym zaufaniem na globalnym rynku oświetleniowym. Nowa nazwa firmy została wprowadzona na początku bieżącego roku we wszystkich krajach, w których jest ona aktywna.

Firma Signify prowadzi działalność w ponad 70 krajach i zatrudnia 32 000 osób z całego świata. W 2017 roku spółka (wówczas jeszcze pod starą nazwą) osiągnęła obroty rzędu 7 miliardów euro i zainwestowała 354 miliony euro w badania i rozwój. Jak stwierdził dyrektor firmy Eric Rondolat światło ma ogromne znaczenie, a łącząc je z siecią, oprogramowaniem, czujnikami i platformami IoT, otwiera się drzwi do bardziej inteligentnego, cyfrowego świata.

Chryzantemy_fot. A-Cecot

Konferencja na temat chryzantem – w 2020 roku w Bydgoszczy!

Pracownicy naukowi Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy planują zorganizowanie konferencji pod tytułem „Najnowsze osiągnięcia w uprawie oraz hodowli chryzantem i innych roślin ozdobnych” – w dniach 5-6 listopada 2020 r. Już [...]

1 komentarz do “Z Delphy do Signify

  1. Kierownik
    / Odpowiedź

    Lubił popić
    – a kto nie lubi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TSW 2020 Baner 10
HortiAdNet