PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Z Delphy do Signify

Od lipca Michał Szymczak, wcześniej będący doradcą ds. uprawy warzyw szklarniowych w firmie Delphy (a także autorem artykułów w czasopiśmie Pod Osłonami), przeszedł do Signify N.V. Firma ta będąca światowym liderem w branży oświetleniowej zarówno na rynku konsumenckim, jak i profesjonalnym do ubiegłego roku była znana pod nazwą Philips Lighting N.V.

Nowe zadania i projekty

W nowej firmie Michał Szymczak również zajmuje stanowisko specjalisty ds. upraw. Do jego zadań należy wspieranie ogrodników z Polski i naszego rejonu Europy (środkowej i wschodniej) we wprowadzaniu doświetlania z wykorzystaniem źródeł LED. Dostosowuje i opracowuje programy doświetlania – czyli tzw. receptury wzrostu dla nowych upraw.

Pod nową nazwą i starą marką

Zmiana nazwy firmy na Signify nastąpiła w ubiegłym roku. Na podstawie obowiązującej umowy licencyjnej z Royal Philips, spółka Signify w dalszym ciągu będzie korzystała z marki Philips – cieszącej się największym zaufaniem na globalnym rynku oświetleniowym. Nowa nazwa firmy została wprowadzona na początku bieżącego roku we wszystkich krajach, w których jest ona aktywna.

Firma Signify prowadzi działalność w ponad 70 krajach i zatrudnia 32 000 osób z całego świata. W 2017 roku spółka (wówczas jeszcze pod starą nazwą) osiągnęła obroty rzędu 7 miliardów euro i zainwestowała 354 miliony euro w badania i rozwój. Jak stwierdził dyrektor firmy Eric Rondolat światło ma ogromne znaczenie, a łącząc je z siecią, oprogramowaniem, czujnikami i platformami IoT, otwiera się drzwi do bardziej inteligentnego, cyfrowego świata.

Truskawki z Gospodarstwa Rolnego Maruszewski wyróżniają się pięknym wyglądem i doskonałym smakiem

Truskawki w tunelach

Producenci z Gospodarstwa Rolnego Maruszewski z Lubelszczyzny uprawiają truskawki na powierzchni 4 ha. Ponad 1 ha stanowią uprawy wczesne, prowadzone w tunelach foliowych firmy Haygrove. Produkowane truskawki wyróżniają się wysoką, powtarzalną jakością oraz wyjątkowym smakiem. [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet