Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Dni Warzyw Kapustnych w firmie Hazera

27 września 2022 - 29 września 2022

Międzynarodowe Dni Otwarte, organizowane we wrześniu w Holandii, to długa i znana tradycja. Od wielu lat w 39. tygodniu roku prezentujemy klientom nasz pełen asortyment odmian warzyw. Ale czasy się zmieniają. I dlatego zdecydowaliśmy się na bardziej ukierunkowane działania i zaprezentowanie asortymentu wybranej grupy warzyw, w tym roku – kapustnych. Dni Warzyw Kapustnych można odwiedzić po wcześniejszym umówieniu się.

Lokalne warunki i potrzeby klientów są bardzo różne. Tegoroczne założenie polegające na skupieniu się na jednej grupie warzyw pomoże nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Dzięki takiemu podejściu, mamy możliwość odbycia bardziej wnikliwych rozmów na temat portfolio warzyw kapustnych, zrozumienia wyzwań przed jakimi stoją, udzielenia bardziej szczegółowych porad technicznych oraz zaprezentowania najnowszych trendów rynkowych

Warzywa kapustne w centrum uwagi

Dni Warzyw Kapustnych odbędą się w dniach 27-29 września w naszej stacji hodowlanej, w miejscowości Warmenhuizen w Holandii. Można wziąć w nich udział po wcześniejszym umówieniu się. Wydarzenie to koncentruje się na krajach Europy Zachodniej i Wschodniej, Bałkanach i Stanach Zjednoczonych.

Podczas tego eventu warzywa zostaną zaprezentowane na ekspozycji, a my opowiemy o wyzwaniach dotyczących siły roboczej oraz przedstawimy rozwiązania z zakresu mechanizacji zbiorów.

Cieszymy się na spotkanie z Państwem. Nie czekaj i już dziś umów się na spotkanie z naszymi menedżerami ds. produktu lub lokalnymi przedstawicielami handlowymi.

Z poważaniem, Zespół Hazera

W razie pytań, prosimy o kontakt. Więcej informacji udziela: Rosaline Hazenbroek (rosaline.hazenbroek@hazera.com)

 

Szczegóły

Start:
27 września 2022
Koniec:
29 września 2022
Strona internetowa:
https://www.hazera.com/brassica-days-in-the-netherlands/

Organizator

Hazera Poland
Strona internetowa:
www.hazera.pl

Miejsce

Warmenhuizen, Holandia
Netherlands + Google Map