Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Dutch Lily Days

czerwiec 7 - czerwiec 10

Darmowy

W tym roku – po dwóch latach pandemicznej przerwy – znowu odbędą się Holenderskie Dni Lilii (Dutch Lily Days). Będzie to 10. edycja tego wydarzenia – dni otwartych firm, które zajmują się hodowlą lilii, mających siedziby w 9 różnych miejscowościach, w pasie od Naaldwijk po Breezand i Andijk.

Uczestnicy

W 2022 r. w DLD weźmie udział 13 następujących firm holenderskich: P. Aker, Van den Bos Flowerbulbs, Bot Flowerbulbs, De Jong Lelies, Lily Company, Onings Holland, C. Steenvoorden, GAV’s Lilies, Gebr. Vletter & Den Haan, VWS Flowerbulbs, World Breeding, Zabo Plant i Royal Van Zanten.

Historia

Pierwsze cztery odsłony Dutch Lily Days zorganizowano w maju. W 2015 r. przeniesiono wydarzenie  na czerwiec, lokując je w kalendarzu tuż przed FlowerTrials. Ta zmiana okazała się właściwa – liczba zwiedzających rosła.

Dziesiąta edycja

Otwarcie 10. DLD odbędzie się 7 czerwca w przedsiębiorstwie VWS Flowerbulbs (w Broek op Langedijk), które w bieżącym roku obchodzi jubileusz 50-lecia. Uroczystość tę uświetni „chrzest” nowej, obiecującej odmiany lilii.

Szczegóły

Start:
czerwiec 7
Koniec:
czerwiec 10
Koszt:
Darmowy
Strona internetowa:
http://dutchlilydays.nl

Miejsce

Holandia