Yara od 11 01 2019
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

ODWOŁANO Flormart 2021 – targi roślin ozdobnych w Padwie (Włochy)

Listopad 24 - Listopad 26

W drugiej połowie września br. pojawiła się informacja, że 71. edycja targów roślin ozdobnych Flormart w Padwie, zwykle organizowanych we wrześniu, ma się tym razem odbyć w dniach 24-26 listopada, po rocznej przerwie.

29 września podczas konferencji prasowej poświęconej temu wydarzeniu poinformowano, że nowym organizatorem targów Flormart w Padwie będzie przez 10 lat Fiere di Parma S.p.A. (Targi w Parmie Sp. z o.o.).

FLORMART – edycja specjalna w lutym 2022 r.

Na początku listopada 2021 r. organizatorzy targów Flormart poinformowali, że planowana na bieżący rok odsłona tej imprezy jednak się nie odbędzie – zostanie przeniesiona na 9-11 lutego 2022 r. jako Flormart Special Edition. Ma się koncentrować na „zielonym” sektorze (szkółkarstwie roślin ozdobnych) jako kompatybilnym z założeniami Włoskiego Planu Naprawczego (PNRR) oraz na promocji rodzimych produktów na rynkach zagranicznych, co nawiązuje do nowego, trzyletniego planu Targów w Parmie (Fiere di Parma),
opracowanego dla firm, który wystartuje przy okazji lutowego Flormartu.

Zarazem w przyszłym roku typowe targi Flormart mają się odbyć w tradycyjnym dla nich, wrześniowym terminie – w dniach 21-23.09.

 

Szczegóły

Start:
Listopad 24
Koniec:
Listopad 26
Strona internetowa:
https://flormart.it/

Organizator

Fiere di Parma
Strona internetowa:
https://www.fiereparma.it/en/

Miejsce

Fiera di Padova
Via N. Tommaseo 59
Padwa, 35131 Włochy
+ Google Map
Strona internetowa:
https://flormart.it/