Yara od 11 01 2019
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

Forum i wystawa „Greenhouse Complexes Russia 2018”

5 grudnia 2018 - 6 grudnia 2018

Forum i Wystawa sektora szklarniowego w Rosji

Po raz 3 w dniach 5-6 grudnia odbędzie się forum i wystawa „Greenhouse Complexes Russia 2018”. Wydarzenie poświęcone jest projektom inwestycyjnym dotyczących budowy i modernizacji kompleksów szklarniowych na terenie Federacji Rosyjskiej. To branżowe spotkanie prezentuje nowe możliwości inwestycyjne, pozwala na omówienie strategii rozwoju, podzielenie się doświadczeniami i zawarcie nowych lukratywnych kontraktów.

Forum gromadzi inwestorów z krajów WNP, Europy i Azji, autorów projektów inwestycyjnych w sektorze szklarniowym ze wszystkich regionów Rosji, szefów ogólnokrajowych i regionalnych przedsiębiorstw rolnych, przedstawicieli ministerstw i agencji, gubernatorów obwodów, dyrektorów sieci handlowych, usługodawców, prezesów związków i stowarzyszeń branżowych.

Najważniejsze wydarzenia Forum 2018:

 • Ponad 500 szefów wiodących przedsiębiorstw szklarniowych i rolnych z Rosji i WNP – Kazachstanu, Uzbekistanu, Białorusi, Armenii, Azerbejdżanu, a także inwestorów, urzędników państwowych, głównych agronomów, kierowników sieci handlowych, usługodawców
 • Prezentacja ponad 30 szklarniowych projektów inwestycyjnych, które będą wdrażane w latach 2019-2025 w Rosji i krajach WNP
 • Debata liderów: Ministerstwo Rolnictwa Federacji Rosyjskiej, inwestorzy, pomysłodawcy, przedsiębiorstwa rolne. W jakim kierunku rosyjski sektor szklarniowy będzie ewoluował po 2020 roku?
 • NOWOŚĆ! DZIEŃ AGRONOMII – specjalistyczne warsztaty na temat uprawy pomidorów, ogórków, sałaty. Nowoczesne techniki uprawy hybrydowej, efektywne wykorzystanie oświetlenia LED i hydroponiki
 • PODEJŚCIE STRATEGICZNE: ASORTYMENT – dywersyfikacja i nowe obszary działalności. Jakie nisze rynkowe są najbardziej obiecujące w branży szklarniowej?
 • Dedykowana wystawa nowoczesnego sprzętu i technologii dostarczanych przez wiodące firmy z Holandii, Izraela, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i innych krajów
 • WAŻNE; FINANSOWANIE. Współpraca z inwestorami i bankami, finansowanie projektów. Jak uzyskać najlepsze warunki kredytu?
 • OKRĄGŁY STÓŁ NA TEMAT UPRAWY GRZYBÓW i KWIATÓW – poznaj doświadczenia kolegów z branży i jej perspektywy rozwoju
 • SESJA; OSZCZĘDZANIE ENERGII – podłączenie do sieci elektrycznej, wytwarzanie energii we własnym zakresie. Jakich opłat należy się spodziewać w 2019 r.?
 • Szybko i wydajnie! Prezentacja innowacyjnych technologii i sprzętu od światowych liderów
 • SESJA SPECJALNA: TALENTY ROBIĄ CAŁĄ RÓŻNICĘ! Jak znaleźć perspektywicznego pracownika?

Dodatkowych informacji na temat Forum udziela Elvira Sakhabutdinova, Dyrektor Projektu

tel.: +7 499 505 1 505

e-mail: ESakhabutdinova@vostockcapital.com

Szczegóły

Start:
5 grudnia 2018
Koniec:
6 grudnia 2018
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.greenhousesforum.com/

Organizator

Vostock Capital

Miejsce

Moskwa, Hotel Baltschug Kempinski
Federacja Rosyjska + Google Map