Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Jagodowe Trendy 2023

listopad 24 - listopad 25

W dniach 24-25 listopada w Kraśniku odbędzie się XIX edycji Międzynarodowej Konferencji Jagodowe Trendy. Wydarzenie przeznaczone jest dla producenci owoców jagodowych. Będzie okazją do odwiedzenia stoiska firm branżowych, spotkań z doradcami, a także wymiany doświadczeniami i opiniami. Udział w Jagodowych Trendach jest bezpłatny.

Podczas konferencji towarzyszącej Jagodowym Trendom odbędą się wykłady przygotowane przez krajowych i zagranicznych ekspertów,  dotyczycące najnowszych technologii i trendów w produkcji, marketingu i sprzedaży owoców jagodowych. W trakcie konferencji  zostanie podsumowany tegoroczny sezon i odbędą się dyskusje, co można zrobić by w kolejnym roku krajowy sektor produkcji owoców jagodowych znalazł się w lepszej sytuacji.  W związku z tym tematem debaty zaplanowanej na 24 listopada będą możliwości ochrony i wsparcia krajowych producentów malin.

Tegoroczną nowością będą warsztaty praktyczne, które odbędą się 25 listopada. Szczegółowy program już wkrótce.

Sponsorami tegorocznej edycji Jagodowych Trendów są firmy Bayer i Yara Poland. Partnerem wydarzenia jest Powiat Kraśnicki.

Źródło: Informacja prasowa organizatorów

 

Szczegóły

Start:
listopad 24
Koniec:
listopad 25
Strona internetowa:
http://www.jagodwetrendy.pl

Miejsce

Hala Sportowa, przy Zespole Szkół na 3 w Krasniku
Słowackiego 7
Kraśnik, lubelskie 23-204 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://jagodowetrendy.pl