Yara od 11 01 2019
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Szkolenie online „Innowacyjne bioprodukty mikrobiologiczne do produkcji owoców i warzyw o walorach prozdrowotnych i poprawy żyzności gleb”

Czerwiec 10 @ 11:00 - 12:20

Darmowy
Instytut Ogrodnictwa rozpoczyna 10 czerwca cykl bezpłatnych wydarzeń online

Instytut Ogrodnictwa – Państwowy Instytut Badawczy organizuje bezpłatne szkolenie, które ze względu na pandemię, odbędzie się online.

Wydarzenie związane z Europejskim Zielonym Ładem

Przygotowywane jest w ramach projektu o akronimie BIO-FERTIL pt. „Opracowanie technologii innowacyjnych nawozów mineralnych wzbogaconych mikrobiologicznie” jako wydarzenia towarzyszące Krajowym Dniom Pola Minikowo 2021 „Europejski Zielony Ład na pol@ch w Polsce”.

Koordynatorem szkolenia jest prof. dr hab. Lidia Sas-Paszt − kierownik projektu, którego głównym celem jest opracowanie innowacyjnych bionawozów wzbogaconych mikrobiologicznie oraz ocena efektów ich zastosowania w mikrobiologicznej stymulacji żyzności i produktywności gleb.

Program

– „Bionawozy szansą na poprawę jakości plonów i żyzności gleby” − prof. dr hab. Lidia Sas-Paszt

– „Rola pożytecznych mikroorganizmów w uprawie roślin ogrodniczych” − prof. dr hab. Lidia Sas-Paszt

– „Wpływ stosowania pożytecznych mikroorganizmów na jakość materiału siewnego oraz wzrost roślin ogrodniczych” – dr Krzysztof Górnik

Zgłoszenia na szkolenie

Przyjmuje je do 9 czerwca mgr Ewelina Kolis-Mikina z Zakładu Upowszechniania i Promocji IO, tel. 46 834 54 51. Po zarejestrowaniu uczestnik szkolenia pt. „Innowacyjne bioprodukty mikrobiologiczne do produkcji owoców i warzyw o walorach prozdrowotnych i poprawy żyzności gleb” otrzyma drogą elektroniczną link dostępu do wydarzenia.

Szczegóły

Data:
Czerwiec 10
Czas:
11:00 - 12:20
Koszt:
Darmowy
Strona internetowa:
http://www.inhort.pl/files/aktualnosci/2021/24052021/Szkolenia%20Online_10czerwca2021.pdf

Organizator

Instytut Ogrodnictwa – Państwowy Instytut Badawczy
Telefon:
46 833 22 11 do 13
Email:
io@inhort.pl
Strona internetowa:
http://www.inhort.pl/