Yara od 11 01 2019
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi roślin ozdobnych FlowersExpo 2021 w Moskwie

wrzesień 14 @ 10:00 - wrzesień 16 @ 16:00

W dniach 14-16 września mają się odbyć XI Międzynarodowe Targi Roślin Ozdobnych FlowersExpo. Podobnie jak w ubiegłym roku, zaplanowano 2 formaty: offline – w Pawilonie 1 moskiewskiego kompleksu Crocus Expo IEC oraz online – na platformie online.flowers-expo.ru.

Po dobrych doświadczeniach z 2020 roku

Jak podają organizatorzy targów, pomyślny wynik związany z ubiegłoroczną edycją FlowersExpo, przyniósł im optymizm i pewność siebie.

Formuła hybrydowa rozszerzyła geograficzny dostęp do zainteresowanych wystawą i, tym samym grupę docelową FlowersExpo 2020. Głównymi uczestnikami byli jednak Rosjanie (95%). Stacjonarną ekspozycję w pawilonie Crocus Expo odwiedziło 9800 osób, a za pośrednictwem platformy internetowej w targach wzięło udział 1550 osób z 52 krajów. Odbyło się 165 spotkań online.

Z pomocą rosyjskich partnerów produkty na targach w Moskwie „fizycznie” zaprezentowały firmy z 12 krajów: Białorusi, Chin, Ekwadoru, Holandii, Kenii, Litwy, Niemiec, Polski, USA, Wenezueli, Włoch.

FlowersExpo 2021 – fakty

Główne działy wystawy to: Kwiaty i rośliny, Biznes kwiaciarski i logistyka, Florystyka i projektowanie, Środki produkcji i artykuły ogrodnicze, Architektura krajobrazu i ekologia, Technika i technologie informatyczne.

Lista wystawców obejmuje producentów i dostawców roślin ozdobnych, sprzętu i technologii, akcesoriów z działów architektura krajobrazu i florystyka oraz operatorów i importerów działających na rynku kwiaciarskim. Organizatorzy zapowiadają, że – oprócz rodzimych firm – na targach pojawią się ważni gracze z innych krajów (np. producenci i eksporterzy ciętych kwiatów róż z Ekwadoru czy też przedsiębiorstwa hodowlane z Holandii – Royal De Ruiter Innovations, Dekker Chrysanten i HilverdaFlorist oraz z Niemiec – Rosen Tantau). Poinformowano również m.in., że szkółkarze z Polski oraz firmy kwiaciarskie z Holandii zarezerwowały miejsca na ekspozycje zbiorowe. Spodziewany jest udział 250 wystawców rosyjskich i zagranicznych

Wystawa a koronawirus

Organizatorzy targów FlowersExpo 2021 zastrzegają: – Zależy nam na zapewnieniu maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa naszym wystawcom i zwiedzającym. Z tego powodu zwracamy szczególną uwagę na zmiany w przepisach dotyczących imprez publicznych, wprowadzane przez rząd Federacji Rosyjskiej oraz władze lokalne; zamierzamy na bieżąco dokładnie śledzić te regulacje i informować o nich.

 

Szczegóły

Start:
wrzesień 14 @ 10:00
Koniec:
wrzesień 16 @ 16:00
Strona internetowa:
https://www.flowers-expo.ru/en/v/flowersexpo/

Organizator

“Exhibition company “GreenExpo”, Ltd
Strona internetowa:
http://www.flowers-expo.ru/en/v/flowersexpo/about.html

Miejsce

MVC “Crocus-Expo”
Moskwa, 143000 Rosja + Google Map