Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Targi GARDENIA

listopad 17 - listopad 19

W 2022 r. odbędzie się wiosenna, a także jesienna (listopadowa) edycja targów Gardenia w Poznaniu, fot. Grupa MTP

W 2022 r. miały się odbyć dwie edycje Gardenii – lutowa (w tradycyjnym dla niej terminie) oraz jesienna – w listopadzie (w terminie zapoczątkowanym, z powodu pandemicznych okoliczności w 2021 r.), pod nazwą Gardenia Business Meeting.

Jednak 31 stycznia br. odwołano lutową odsłonę Gardenii. Tym samym zrezygnowano w 2022 r. z organizacji dwóch, różniących się od siebie imprez, na rzecz jednego, typowego wydarzenia targowego o pełnym zakresie tematycznym i zróżnicowanym programie.

31 stycznia organizatorzy Gardenii (grupa MTP) napisali na stronie internetowej targów:

Biorąc pod uwagę opinię wieloletnich wystawców oraz nowych kontrahentów Gardenii, a także sugestie patronów i partnerów wydarzenia, tematyka edycji jesiennej zostanie rozszerzona, a same Targi i w bieżącym roku odbędą się w listopadowym terminie. Odejście od tradycji, którą w przypadku Gardenii jest spotkanie w lutym, będzie korzystne dla wszystkich stron – ubiegły rok doskonale to pokazał!

Gardenia 2022

Hasło przewodnie tegorocznej GARDENII to „Ekologiczny ogród”.

W programie towarzyszącym targom znajdzie się m.in. Kongres Liderów Branży Ogrodniczej. Zaproszeni prelegenci – specjaliści o zróżnicowanych zainteresowaniach – przybliżą zagadnienia od marketingu offline i online, poprzez tematy sprzedażowe, z zakresu zarządzania, trendów, aż po doskonalenie procesu zakupowego w sklepie i centrum ogrodniczym.

Florystyka

Wzorem 2021 r., listopadowa Gardenia ma się stać ważnym forum florystyki. Organizatorzy określają te targi jako „obowiązkowy punkt w kalendarzu dla profesjonalistów związanych z branżą florystyczną oraz dla wszystkich poszukujących inspiracji i świeżego spojrzenia na swoją ofertę w tej dziedzinie”. Przewidziano pokazy oraz warsztaty dotyczące tworzenia kompozycji kwiatowych.

 

 

Szczegóły

Start:
listopad 17
Koniec:
listopad 19
Strona internetowa:
https://www.TargiGardenia.pl/

Organizator

Grupa MTP
Strona internetowa:
https://www.mtp.pl/pl/

Miejsce

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań, Polska + Google Map