Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi GARDENIA w Poznaniu

listopad 23 - listopad 25

GARDENIA

Grupa MTP zaprasza na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które odbędą się ponownie późną jesienią, w dniach 23-25 listopada 2023 r.

Podobnie jak podczas poprzednich odsłon GARDENII, podczas tegorocznej, 17. edycji targów zostaną przyznane medale za innowacyjność – wystawcom, którzy zgłoszą swoje wyróżniające się nowości do oceny przez grono ekspertów. Jak podają organizatorzy Gardenii, Złoty Medal przysługuje produktom lub usługom, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Organizowane jest także otwarte głosowanie internetowe na najlepszy produkt – konkurs Złoty Medal – Wybór Konsumentów.

Ponadto wręczane są nagrody Acanthus Aureus, czyli Złoty Akant, za wyróżniające się stoiska, najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej – za rozwiązania, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientami i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.

Gardenia – konferencje, pokazy florystyczne

Program wydarzeń towarzyszących targom obejmuje co roku między innymi konferencje Arena Krajobrazu oraz Miejska Sztuka Ogrodowa, a także inne wykłady i pokazy. W 2023 roku podczas Gardenii zostanie zorganizowany V Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej.

Listopadowa Gardenia stała się też ważnym forum florystyki. Organizatorzy określają te targi jako „obowiązkowy punkt w kalendarzu dla profesjonalistów związanych z branżą florystyczną oraz dla wszystkich poszukujących inspiracji i świeżego spojrzenia na swoją ofertę w tej dziedzinie”. Elementami tego działu są pokazy oraz warsztaty dotyczące tworzenia kompozycji kwiatowych, a także konkursy dla florystów.

Szczegóły

Start:
listopad 23
Koniec:
listopad 25
Strona internetowa:
http://targigardenia.pl/pl

Organizator

Grupa MTP
Telefon:
61 869 2000
Email:
info@grupamtp.pl
Strona internetowa:
https://www.mtp.pl/pl

Miejsce

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Głogowska 14
Poznań, Wielkopolskie 60-748 Polska
+ Google Map
Telefon:
61 869 20 00
Strona internetowa:
https://www.mtp.pl/pl