Yara od 11 01 2019
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Webinarium – cyfrowa transformacja w ogrodnictwie

Maj 20 @ 13:00 - 15:00

Darmowy
Webinar Cyfrowa transformacja w ogrodnictwie_Mprise Agriware

Holenderska firma Mprise Agriware z Veenenendaal, specjalizująca się w oprogramowaniach i będąca organizatorem wydarzeń online, zaprasza na bezpłatne webinarium pt. „Keys to successful digital transformation in horticulture”, które kierowane jest do ogrodników, dostawców technicznych środków produkcji oraz doradców.

Partnerzy wydarzenia – przedstawiciele przedsiębiorstw hodowlanych

To internetowe seminarium Mprise Agriware organizuje we współpracy z firmami hodowlanymi Ball Horticultural Company, Rijk Zwaan i Royal van Zanten. Ich przedstawiciele będą wykładowcami: Jacco Kuipers (Ball Hort.), Peter Verstegen (Rijk Zwaan), Ernst Barendregt (RvZ). Wystąpi również William van Loenen – menedżer ds. produktu w Mprise Agriware.

Tematyka webinarium „ Cyfrowa transformacja w ogrodnictwie ”

Prelegenci podzielą się swoimi przemyśleniami na temat szybkiego tempa przemian technologicznych w ogrodnictwie, które stymulowane są przez powszechną digitalizację. Ma ona wpływ na gospodarstwa – zarówno ich wewnętrzne funkcjonowanie, jak i zewnętrzne uwarunkowania.

Główna prelekcja ma odpowiedzieć na następujące pytania: Jak być producentem-ogrodnikiem w szybko zmieniającym się świecie technologii? Co to oznacza dla pracowników? Jak te zmiany technologiczne wpływają na zrównoważony rozwój w całym łańcuchu dostaw?

Wydarzenie obejmie, oprócz prezentacji, także wywiady i ankiety. Uczestnicy webinarium będą mogli zadawać pytania i uczestniczyć w dyskusji.

Niezbędna jest rezerwacja udziału w webinarium  

Szczegóły

Data:
Maj 20
Czas:
13:00 - 15:00
Koszt:
Darmowy
Strona internetowa:
https://offer.mprise.nl/en/keys-to-successful-digital-transformation-in-horticulture

Organizator

Mprise Agriware
Strona internetowa:
https://www.mprise.nl/en/agriware/