Yara od 11 01 2019
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE – naturalny wybór

5 września 2019 @ 09:00 - 7 września 2019 @ 17:00

Setki ciekawych gatunków i odmian roślin, wystawcy z kraju i Europy. Tysiące odwiedzających, mnóstwo inspiracji oraz silny potencjał biznesowy – tak w kilku słowach można zapowiedzieć 27. Międzynarodową Wystawę ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz będącą częścią targów 4. edycję FLOWER EXPO POLSKA. Wydarzenie pod hasłem ,,NATURALNY WYBÓR” odbędzie się 5-7 września 2019 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Wystawa organizowana jest z pasji do roślin, dbałości o jakość, a celem jest nie tylko prezentowanie najnowszych produktów i trendów, ale też promowanie rozwiązań wspierających zielony biznes. Goście targów zobaczą przegląd oferty branżowej: rośliny, akcesoria, dekoracje i usługi. Wszystko to sprawia, że Wystawa jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz poznania nowości rynkowych z zakresu szkółkarstwa, urządzania ogrodu, zieleni miejskiej i florystyki. Odwiedzający targi ogrodnicy, architekci krajobrazu, wykonawcy terenów zieleni, floryści oraz wszyscy związani z handlem ogrodniczym będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach, seminariach, warsztatach, pokazach oraz spotkaniach branżowych.

Po dwóch branżowych dniach targów – trzeci (sobota) jest otwarty dla publiczności – udział w nim to naturalny wybór dla hobbystów oraz pasjonatów ogrodnictwa, dla których przewidziane są również specjalne atrakcje oraz kiermasz.

Informacje dotyczące targów, biletów oraz programu na:

www.zielentozycie.pl

www. flowerexpo.pl

oraz FB/zielentozycie i FB/flowerexpopoland

Kontakt dla mediów:

Monika Deptuła – Żuk

Agencja Promocji Zieleni

Monika.zuk@zszp.pl, tel. 798 938 688

Szczegóły

Start:
5 września 2019 @ 09:00
Koniec:
7 września 2019 @ 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
http://www.zielentozycie.pl

Organizatorzy

Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o.
Związek Szkółkarzy Polskich

Miejsce

Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
Warszawa,
+ Google Map