PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

TSW 2020 – nie może Ciebie tam zabraknąć!

Zapraszamy serdecznie na największe wydarzenie targowe tej zimy – Targi Sadowniczo-Warzywnicze! To już X edycja tej imprezy – a więc świętujemy jubileusz, na którym nie może Ciebie zabraknąć! To już w przyszłym tygodniu – 15 i 16 stycznia w Nadarzynie pod Warszawą.

TSW to także liczne konferencje, podczas których zapoznasz się m.in. z najnowszymi trendami w zakresie produkcji truskawek, sadownictwa, uprawy warzyw polowych, upraw pod osłonami czy nowych i perspektywicznych gatunków w ogrodnictwie. Pełny program wykładów dostępny jest na stronie www.tsw.pl – każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo ciekawie zapowiada się konferencja dla producentów pomidorów i papryki uprawianych pod osłonami – tu znajdziecie pełen program. Będą naukowcy i specjaliści z Polski oraz z Holandii.

Podczas TSW 2020 po raz siódmy przyznane zostaną prestiżowe Nagrody im. Prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury konkursu nagrodzi najbardziej innowacyjne i pozytywnie wpływające na ogrodnictwo, środowisko i społeczeństwo produkty zgłoszone przez wystawców.

Wejście na targi jest bezpłatne! Zachęcamy Was do wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej TSW – pozwoli to uniknąć stania w kolejce do rejestracji w targowej recepcji.

https://tsw.pl/visitor/register  – zarejestruj się !

Więcej informacji o Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW na stronie: www.tsw.pl.

A jeśli chcesz być na bieżąco – śledź nas na Facebooku. Na naszym profilu znajdziesz najświeższe informacje.

Nad roślinami zamontowano moduły Philips GreenPower LED toplighting

Dlaczego warto uprawiać pomidory z doświetlaniem?

Webinarium poświęcone temu tematowi zorganizowały firmy Bayer (do którego należy marka De Ruiter) oraz Signify (d. Philips). Spotkanie prowadzili Anna Wojciechowska reprezentująca De Ruiter, oraz Michał Szymczak z Signify.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet