TSW 2017 - fotorelacja

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

TSW 2017 – fotorelacja

Od 11 do 12 stycznia w halach Ptak Warsaw Center w Nadarzynie, po raz siódmy odbyły się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW). Są to obecnie największe w Polsce targi branżowe dla producentów warzyw i owoców. Organizatorami wydarzenia była Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o.

TSW cieszyło się wielkim zainteresowaniem.

Tegoroczne TSW były pod wieloma względami rekordowe. Odwiedziło je ponad 14 230 osób (2400 osób więcej niż w zeszłorocznej edycji), które mogły uczestniczyć w 50 wykładach z siedmiu bloków tematycznych. Łącznie wykładów słuchało 2500 osób. Po raz czwarty odbyła się konferencja dotycząca upraw pod osłonami, podczas której poruszono m.in. temat uprawy papryki. Targi zgromadziły ponad 266 wystawców ze wszystkich branż rolniczych i ogrodniczych, zarówno z kraju jak i z zagranicy (Białorusi, Ukrainy, Litwy, Estonii, Holandii, Niemiec, Austrii i Włoch).

Podczas uroczystego otwarcia targów wręczono Nagrody im. Prof. Szczepana A. Pieniążka. Nagrodę przyznawano po raz czwarty. W tym roku laureatami były firmy:

– SoFruPak Witold Gaj za system opakowań SoFruBox,

– Geo Polska za folię ogrodniczą delaminacyjną KRITIFIL 78020 EVO2

Gremon Systems Zrt .za produkt Trutina – system monitoringu szklarni opierający się na wadze rynny i rośliny.

Przyznano również wyróżnienie dla firmy Kuhn Maszyny Rolnicze za sadowniczy opryskiwacz niskociśnieniowy Ventis 1000.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Technologia „Zero pozostałości” – ochrona przed chorobami

Zwalczanie chorób w technologii „Zero pozostałości” oparte jest przede wszystkim o produkty biologiczne. Zabiegi należy wykonywać prewencyjnie, przed wystąpieniem chorób. Dzięki temu rośliny będą odporniejsze na atak patogenów. W trakcie warsztatów Berry Tech 2021 w [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet