Nowe Centrum Doświadczalne De Ruiter - uprawa, rozsada, nawożenie pomidorów, ogórków, papryki i innych warzyw - Pod Osłonami

PODosłonami.pl

Gardenia
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Nowe Centrum Doświadczalne De Ruiter

W październiku De Ruiter opuścił stare szklarnie w ‘s-Gravensande i przeniósł się do supernowoczesnego obiektu w Bleiswijk. Nowej szklarni o powierzchni 8 tys. m2 towarzyszy kompleksowo wyposażone centrum konferencyjne.

Szklarnia Centrum Doświadczalnego De Ruiter

5 lipca br. na placu budowy nowego De Ruiter Tomato Experience w holenderskim Bleiswijk miało miejsce uroczyste spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele De Ruiter, Brabander-Zantman V.O.F., Havecon, architekci, osoby odpowiedzialne za rozwiązania techniczne oraz przedstawiciele świata finansów. Uroczystość uświetnił Alderman Abee – reprezentant lokalnych władz.

Pokazowa szklarnia

W krajach Beneluksu ponad 40% powierzchni upraw szklarniowych jest doświetlane. Przewiduje się, że odsetek ten będzie wzrastał. Oferta pomidorów marki De Ruiter przeznaczonych do upraw doświetlanych jest większa niż kiedykolwiek. Nowe Centrum Doświadczalne, w którym 40% powierzchni jest wyposażone w sztuczne oświetlenie pozwoli pokazać producentom i doradcom wydajność nowych odmian De Ruiter oraz zapoznać ich ze standardami stosowanymi w produkcjach doświetlanych.

Początek nasadzeń pomidorów

Pierwsze rośliny w doświetlanej części szklarni posadzono w październiku, więc pierwsze owoce będą zrywane w okolicy Świąt Bożego Narodzenia. Na początku 2018 roku szklarnia powinna być w całości obsadzona. Do tego czasu zorganizowane zostanie oficjalne otwarcie nowego Centrum Doświadczalnego De Ruiter.

1 komentarz do “Nowe Centrum Doświadczalne De Ruiter

  1. Pingback: Odmiany pomidora i ogórka polecane na 2017 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
HortiAdNet