PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Gardenia 2020 – już w lutym w Poznaniu

Grupa MTP zaprasza na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia, które odbędą się 13-15 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zajmą 7 pawilonów tego kompleksu, w tym 5, 5A, 6, 7A, 8. Motyw przewodni Gardenii 2020 to „Innowacje w ogrodzie”.

Targi Gardenia odbędą się w pierwszej połowie lutego w pawilonach MTP (tu: migawka z jednej z poprzednich edycji

Targi Gardenia odbędą się w pierwszej połowie lutego w pawilonach MTP (tu: migawka z jednej z poprzednich edycji), fot. A. Cecot

Po raz czternasty

Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczna, 14. edycja targów Gardenia będzie miała odświeżoną formułę, bardziej nastawioną na tematykę, która dotyczy projektowania i urządzania zielonych przestrzeni. Atrakcją towarzyszącą imprezie w dniach 13 i 14.02. ma być Arena Krajobrazu (w pawilonie 8A) – głównym organizatorem tego nowego wydarzenia, które będzie okazją do spotkania i wysłuchania wybitnych architektów krajobrazu z zagranicy, jest Fundacja Fractal. W pawilonie 8A, na „scenie różanej” odbędą się ponadto bezpłatne warsztaty florystyczne poświęcone Walentynkom – przygotuje je w sobotę 15 lutego Kutno – Miasto Róż.

Stoiska, medale, nagrody

Gardenia nie obędzie się też jednak typowych prezentacji targowych – stoisk z roślinami, środkami produkcji i innymi eksponatami ogrodniczymi – które zajmą gros powierzchni wystawienniczej.

Tradycyjnie już, zostaną przyznane Złote Medale MTP – wystawcom, którzy zaprezentują i zgłoszą do oceny wyróżniające się, innowacyjne produkty wysokiej jakości. Odbędzie się również konkurs o Grand Prix Gardenii, który ma na celu wyłonienie produktów roślinnych odznaczających się szczególnymi walorami, jeśli chodzi o wygląd, opakowania oraz formę prezentacji w punktach sprzedaży. Z kolei statuetką Złotego Akantu (Acanthus Aureus) nagrodzone zostaną stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej danej firmy będącej wystawcą targów.

Zwiedzający

Organizatorzy targów Gardenia kontynuują program Hosted Buyers, który ma zapewnić wystawcom pomoc w nawiązaniu kontaktów z nowymi klientami, z zagranicy (osobom biorącym w nim udział zapewnia się przelot, hotel, transport na targi, a także odpowiedni program zwiedzania).

Jak zwykle, dwa pierwsze dni będą przeznaczone dla klientów biznesowych, a trzeci (sobota) – dla szerokiej publiczności.

Więcej informacji na www.targigardenia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet