PODosłonami.pl

Hazera 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Holenderski przedsiębiorca roku

8 stycznia w Keukenhof (Lisse) wręczono tegoroczną nagrodę dla ogrodniczego przedsiębiorcy roku. Przyznawane od 28 lat wyróżnienie, trafiło do rąk właścicieli firmy 4Evergreen z siedzibą w miejscowości Steenbergen.

Honoruje ono postępowych przedstawicieli branży, którzy wykorzystują nowoczesne technologie i praktyki zrównoważonej produkcji, a także wdrażają innowacyjne sposoby sprzedaży, zapewniają klientom znakomity serwis oraz są liderami w swojej dziedzinie.

4Evergreen to firma, która należy do rodziny Grootscholte i specjalizuje się w uprawie papryki szklarniowej – w kilku lokalizacjach w Holandii (Steenbergen, St Annaland, Terneuzen i Westland) oraz w Hiszpanii (Almeria).

Migawki z produkcji w 4Evergreen na http://www.youtube.com/watch?v=a1CmrcZhx-0

Czytaj także Floraculture International

Tłumaczenie Anna Migdał

1 komentarz do “Holenderski przedsiębiorca roku

  1. Pingback: Floraculture International » 4Evergreen wins 2014 Dutch Horticultural Entrepreneur Award

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TSW 2021
Florensis Poinsecja
W br. planowane jest sporo stacjonarnych targów, wystaw, wydarzeń, ale ich faktyczna realizacja zależeć będzie od sytuacji pandemicznej, fot. A. Cecot

Targi, wystawy, wydarzenia – jak się układają te puzzle

Okres pandemii koronawirusowej to czas niepewności, która w ogromnym stopniu dotyczy organizacji masowych imprez branżowych. Od końca lutego 2020 r. targi, wystawy, wydarzenia są odwoływane, przenoszone, zamieniane na wirtualne spotkania i prezentacje czy webinaria. Bieżący [...]

HortiAdNet