nawozy dolistne - popularność nawozów ze schelatowanymi mikroelementami

PODosłonami.pl

Seminis Britanos 2

Lider na rynku nawozów dolistnych

Jak wynika z badań wykonanych przez agencję badawczą Kynetec nawozy dolistne firmy ADOB były w minionym sezonie ponownie produktami, po które rolnicy i ogrodnicy sięgali najczęściej. Powierzchnia, na której zastosowano w Polsce nawozy ADOB wyniosła ponad 2 miliony hektarów.

Czytaj dalej...

Podczas seminariów ogrodniczych Włodzimierz Prus mówił nt. wymagań pokarmowych pomidorów i przedstawiał asortyment nawozów firmy ADOB

 – Bardzo nas cieszy, że polscy plantatorzy doceniają jakość i innowacyjność naszych produktów i wybierają nawozy ADOB do nawożenia swoich upraw. Nasze flagowe produkty Basfoliar®2.0  36 Extra czy ADOB® Bor od lat cieszą się dużym zaufaniem i są stosowane na setkach tysięcy hektarów, praktycznie w każdym rejonie Polski – komentuje dr Błażej Chudziński, dyrektor handlowy w firmie ADOB.

Rolnicy i ogrodnicy coraz częściej zwracają uwagę na skład nawozu i jego formę chemiczną. Jak wskazują badania rynku chętnie są wybierane nawozy, w których mikroelementy występują w postaci chelatów, jak np.  Basfoliar®2.0 36 Extra.

W przypadku produktu Basfoliar®2.0 36 Extra użytkownicy z pewnością doceniają nie tylko chelatację mikroelementów biodegradowalnym czynnikiem chelatującym IDHA i ich łatwą oraz szybką dostępność dla roślin ale także innowacyjną technologię 2.0, która poprawia przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny i zwiększa efektywność działania nawozu. Dzięki tym cechom Basfoliar® 2.0 36 Extra to od lat numerem jeden wśród nawozów wieloskładnikowych na polskim rynku – dodaje Jacek Nowakowski, dyrektor marketingu firmy ADOB.

Źródło: ADOB, badania Kynetec: AgriInsight Polska Nawozy dolistne, 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oparzony i zawilgocony liść sałaty

Zaburzenia fizjologiczne sałaty

Sałata w uprawach pod osłonami narażona jest na wystąpienie zaburzeń w trakcie wzrostu i rozwoju roślin. Największy wpływ na zaburzenia fizjologiczne sałaty mają warunki klimatyczne i nawożenie. Szczegółowych informacji na ten temat udzieliła dr Agnieszka [...]

Florensis_Dianthus
BIOCONT
Syngenta Poinsettia_33
HortiAdNet