PODosłonami.pl

Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Nowa aplikacja na smartfony

Niedawno została opracowana nowa, darmowa aplikacja ułatwiająca pracę producentom poprzez osiągnięcie odpowiedniego poziomu pH roztworu.

Twarda woda może drastycznie obniżyć efektywność programu fertygacji i aplikacji dolistnych. Stosowanie twardej wody może prowadzić do wytrącania nierozpuszczalnych soli i blokowania kroplowników oraz dysz.

ICL Speciality Fertilizers opracowało nową aplikację na urządzenia mobilne. Pomaga ona obliczyć dawkę nawozu Nova PeKacid potrzebną do uzyskania pożądanego poziomu pH roztworu.

Aplikacja jest darmowa i dostępna na urządzenia z systemem Android oraz IOS. Można ją pobrać w sklepach Play Store i App Store.Intuicyjny interfejs sprawia, że aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu.

Aplikacja do pobrania dla systemu:

Informacje na temat nawozu Nova PeKacid znajdują się tutaj:

https://www.podoslonami.pl/czym-nawozic-w-nowym-sezonie/

 

Fleuroselect ogłosił 3 złote medalistki na 2021 r., wśród których znalazła się owłosiona ‘Amarillo Gold’, fot. Fleuroselect

Fleuroselect wyróżnił trio – złote medalistki 2021

Fleuroselect – międzynarodowa organizacja hodowców roślin ozdobnych oraz producentów i dystrybutorów materiałów wyjściowych – wybrała w marcu br. 3 złote medalistki na 2021 r. Są to, jak co roku, nowe odmiany, które będą dostępne w [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZtZ 2020
HortiAdNet