PODosłonami.pl

Cultilene2020_lipiec
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Nowe Centrum Doświadczalne De Ruiter

W październiku De Ruiter opuścił stare szklarnie w ‘s-Gravensande i przeniósł się do supernowoczesnego obiektu w Bleiswijk. Nowej szklarni o powierzchni 8 tys. m2 towarzyszy kompleksowo wyposażone centrum konferencyjne.

Szklarnia Centrum Doświadczalnego De Ruiter

5 lipca br. na placu budowy nowego De Ruiter Tomato Experience w holenderskim Bleiswijk miało miejsce uroczyste spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele De Ruiter, Brabander-Zantman V.O.F., Havecon, architekci, osoby odpowiedzialne za rozwiązania techniczne oraz przedstawiciele świata finansów. Uroczystość uświetnił Alderman Abee – reprezentant lokalnych władz.

Pokazowa szklarnia

W krajach Beneluksu ponad 40% powierzchni upraw szklarniowych jest doświetlane. Przewiduje się, że odsetek ten będzie wzrastał. Oferta pomidorów marki De Ruiter przeznaczonych do upraw doświetlanych jest większa niż kiedykolwiek. Nowe Centrum Doświadczalne, w którym 40% powierzchni jest wyposażone w sztuczne oświetlenie pozwoli pokazać producentom i doradcom wydajność nowych odmian De Ruiter oraz zapoznać ich ze standardami stosowanymi w produkcjach doświetlanych.

Początek nasadzeń pomidorów

Pierwsze rośliny w doświetlanej części szklarni posadzono w październiku, więc pierwsze owoce będą zrywane w okolicy Świąt Bożego Narodzenia. Na początku 2018 roku szklarnia powinna być w całości obsadzona. Do tego czasu zorganizowane zostanie oficjalne otwarcie nowego Centrum Doświadczalnego De Ruiter.

Lavandula angustifolia Aromatico Early Blue_AC

Lawenda wąskolistna – odmiany (część I)

Lawenda wąskolistna (Lavandula angustifolia) jest w Europie bodaj najpopularniejszą byliną. Wskazują na to wyniki sprzedaży, które potwierdzają niezmienne zainteresowanie tym produktem, łączącym cechy rośliny ozdobnej i zielarskiej, a ponadto przyjaznej dla pszczół i kojarzącej się [...]

1 komentarz do “Nowe Centrum Doświadczalne De Ruiter

  1. Pingback: Odmiany pomidora i ogórka polecane na 2017 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZtZ 2020
HortiAdNet