Nowy termin targów Fruit Logistica w Berlinie - 5-7 kwietnia 2022 r.

PODosłonami.pl

De Ruiter_2_2023De Ruiter_2_2023

Fruit Logistica – termin targów przeniesiony na kwiecień 2022

Fruit Logistica w Berlinie, jedne z największych na świecie targów poświęconych branży świeżych warzyw i owoców, odbywała się zwykle na początku lutego. Organizatorzy z powodu sytuacji epidemicznej postanowili zmienić termin tego wydarzenia – przyszłoroczna edycja jest planowana na kwiecień 2022 r.

Czytaj dalej...

FRUIT LOGISTICA 2015 - Impression *** Local Caption *** FRUIT LOGISTICA 2015 - Impression

Potrzeba spotkań na żywo, lecz po czwartej fali koronawirusa

Czwarta fala pandemii koronawirusa pogarsza sytuację w wielu europejskich krajach. Jednocześnie potrzeba bezpośrednich spotkań ludzi z branży jest niezachwianie wysoka. W tej sytuacji Messe Berlin – organizator targów Fruit Logistica – postanowił przenieść to wydarzenie na termin po spodziewanym zakończeniu czwartej fali pandemii. Kolejna edycja ma się odbyć od 5 do 7 kwietnia 2022 r.

– Jesteśmy mocno przywiązani do naszego celu ponownego spotkania na targach. Spodziewamy się, że w lutym nastąpi łagodzenie sytuacji z racji podjętych działań zapobiegawczych. Nowa data umożliwia zorganizowanie targów Fruit Logistica, które będą się opłacać naszym międzynarodowym wystawcom i gościom. Czekamy na ponowną możliwość goszczenia ludzi z całego świata, w lepszych warunkach – wyjaśnia dyrektor targów, Kai Mangelberger.

Z wystawcami z ponad 80 krajów w kwietniu 2022 r. Fruit Logistica ponownie będzie prezentować światowy łańcuch wartości w branży świeżych warzyw i owoców.

O targach Fruit Logistica

To wiodące targi dla globalnego sektora świeżych warzyw i owoców, reprezentowany jest na nich cały łańcuch dystrybucji i wartości dodanych dla świeżych produktów – od producenta do miejsca sprzedaży. W ostatniej edycji wydarzenia, w 2020 roku, w targach udział wzięło ponad 3300 wystawców z 91 krajów, prezentując swoje produkty, usługi i rozwiązania techniczne. W wydarzeniu wzięło udział około 73000 sprzedawców i gości targowych ze 135 krajów. Następna edycja targów odbędzie się w Berlinie w dniach 5 do 7 kwietnia 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zieleń to Życie 2023_Szkółki Kurowscy_fot. A-Cecot

Bylinowe migawki z międzynarodowych targów Zieleń to Życie 2023

Międzynarodowe Targi Roślin, Technologii Ogrodniczej i Architektury Krajobrazu ZIELEŃ TO ŻYCIE 2023, które gościły w Warszawie na przełomie sierpnia i września, przyniosły wiele nowości – z różnych dziadzin branży roślin ozdobnych. Między innymi zwracały uwagę [...]

FLORENSIS_10 (2023)
ICL Osmocote
Prestop 17Prestop 17
HortiAdNetHortiAdNet