Targi Sadownictw i Warzywnictwa - TSW 2023 mają nową lokalizację!

PODosłonami.pl

DeRuiter_ToBRFVDeRuiter_ToBRFV

Nowa lokalizacja TSW 2023! Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 18 i 19 stycznia 2023 w Kielcach!

Organizatorzy Targów Sadownictwa i Warzywnictwa 2023 informują o zmianie lokalizacji wydarzenia. XIII edycja odbędzie się 18 – 19 stycznia na terenie Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1 w Kielcach.

Czytaj dalej...

Zmiana lokalizacji – informacja organizatorów TSW

Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliżamy się do XIII edycji TSW. Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz obdarzyliście nas zaufaniem i zdecydowaliście się wziąć udział w Targach.

Organizacja takiego przedsięwzięcia to dla nas – organizatorów – wielkie wyzwanie. Niestety czasami napotykamy na przeszkody nie do pokonania. Tak stało się tym razem. I choć w ostatnich dniach z ogromnym zaangażowaniem staraliśmy się rozwiązać trudną sytuację biznesową, jaka pojawiła się między nami a właścicielem obiektu Ptak Warsaw Expo, w którym od lat organizowaliśmy nasz event, tym razem musimy podjąć trudne decyzje. Z przyczyn niezależnych od nas, po wielu trudnościach piętrzonych przez właściciela hal targowych, jesteśmy zmuszeni przenieść TSW do nowej lokalizacji. Wydarzenie odbędzie się więc na terenie Targów Kielce w zaplanowanym terminie – 18 i 19 stycznia 2023 roku.  

Przeniesienie ekspozycji do Kielc jest dla nas wszystkich niemałym wyzwaniem. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i wsparcie. Zrobimy wszystko, by ta edycja była równie owocna, jak wszystkie poprzednie. Wierzymy, że stworzyliśmy markę, której pozostaną Państwo wierni i pomimo niedogodności wraz z nami wyruszą Państwo w nowym kierunku. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej lokalizacji spotkamy się w jeszcze większym gronie i w wyjątkowej atmosferze, która od lat przyciąga Was na nasze Targi.

Przez lata pokazaliśmy, że można na nas liczyć. Tak będzie i tym razem! Jesteśmy pewni, że wspólnie, w nowym miejscu, zorganizujemy największą imprezę branżową w kraju!

Wstęp na TSW tradycyjnie jest bezpłatny, wejściówki dla odwiedzających można pobrać po rejestracji na naszej stronie www.tsw.pl. Wiemy, że wielu z Was wybiera się na targi samochodem, dlatego na wszystkich będą czekały darmowe miejsca parkingowe.

Do zobaczenia w Kielcach 18 i 19 stycznia 2023 roku!

Dyrektor targów TSW

Jacek Kłudka

***TSW 2023 – wystawa środków produkcji i konferencje

TSW to obecnie największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wystawa maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw, oferująca także najszerszy w kraju przegląd nawozów i środków ochrony roślin, produktów oraz technologii sadowniczych i ogrodniczych.

Targom tradycyjnie towarzyszyć będą liczne konferencje, podczas których będzie można zapoznać się m.in. z najnowszymi trendami w:
•sadownictwie,
•produkcji truskawek,
•warzywnictwie,
•ekologii i ogrodnictwie zrównoważonym.

Wśród prelegentów będą zarówno polscy, jak i zagraniczni specjaliści, naukowcy oraz praktycy.

Podczas tegorocznych targów organizatorzy zapraszają również po raz pierwszy na „Konferencję Jagodową – porzeczka i malina”, dzięki której poznacie tajniki uprawy tych krzewów owocowych.

Udogodnienia dla  zwiedzających

Podczas minionej edycji w ciągu dwóch dni na 23 000 m² powierzchni wystawienniczej swoje produkty zaprezentowało 346 firm z kraju i z zagranicy, targi TSW odwiedziło 11 146 osób (wejście było rejestrowane).

Dla zwiedzających wstęp na targi jest bezpłatny, a dla podróżujących samochodem organizatorzy zapewniają darmowy parking. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

HortiNet_wyszukiwarka
HortiAdNetHortiAdNet