Zieleń to Życie znowu na żywo, czyli SPOTKAJMY SIĘ!

PODosłonami.pl

Cultilene
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Zieleń to Życie znowu na żywo, czyli SPOTKAJMY SIĘ!

W dniach 2-4 września 2021 r. zielona branża znowu spotka się w Warszawie podczas 28. Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA.
Wystawa, której współorganizatorem jest Związek Szkółkarzy Polskich, powstaje z pasji do roślin i dbałości o jakość produktów. Jej celem jest prezentowanie najnowszych osiągnięć hodowlanych oraz technologicznych rozwiązań, a także promowanie działań wspierających zielony biznes. To miejsce spotkania profesjonalistów i konsumentów, a ponadto naturalny wybór dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez zieleni.

W pierwszym tygodniu września w Warszawie znowu - po rocznej przerwie - odbędzie się wystawa Zieleń to Życie, fot. APZ

W pierwszym tygodniu września w Warszawie znowu - po rocznej przerwie - odbędzie się wystawa Zieleń to Życie, fot. APZ

Symboliczne hasło wystawy Zieleń to Życie 2021

W tym roku wystawie przyświeca hasło SPOTKAJMY SIĘ, które symbolizuje bliskie kontakty z naturą, a zarazem trafia w sedno ludzkich zachowań i potrzeb. Dotyczą one zarówno życia prywatnego, jak i budowania relacji biznesowych. Po ostatnich długich miesiącach odosobnienia i rzeczywistości wirtualnej znowu będzie okazja do bezpośredniego kontaktu z ludźmi z branży.

Dwa w jednym

ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz FLOWER EXPO POLSKA tworzą synergię, a formuła targów pozwala na spotkanie, ale też przegląd w jednym miejscu i czasie największej oferty produktów oraz usług związanych z zielenią, w tym tak pożądanych przez rynek NOWOŚCI (m.in. z Konkursu Roślin „Nowości”).

Obowiązkowy punkt w branżowym kalendarzu

Wystawa to punkt obowiązkowy w kalendarzu profesjonalistów zajmujących się szkółkarstwem, zielenią miejską, hurtowników oraz florystów i przedstawicieli kwiaciarni – dla nich wszystkich przeznaczone są dwa pierwsze dni wydarzenia (2. i 3.09) – oraz konsumentów i hobbystów, dla których przygotowano szereg atrakcji w sobotę (4.09).

Wiele punktów w programie targów

Produkty z najwyższej półki, pokazy, seminaria („Wiedza dla Producentów” oraz „Wiedza dla Handlu”), konferencja („Mocno Zielone Miasto”) i konkursy – to tylko niektóre z atrakcji nadchodzącego przeglądu dynamicznie zmieniającej się i rosnącej w siłę „zielonej branży”.

W tym roku dotarcie do wystawców i spotkania B2B dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w targach w Warszawie, okaże się jeszcze łatwiejsze, dzięki platformie internetowej stworzonej w 2020 r.

Zieleń to Życie – wyczekiwane wydarzenie

„Przed nami długo oczekiwane spotkanie, na które szykują się wystawcy z kraju, a także Holandii, Niemiec, Belgii, Francji i Włoch. ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA to pierwsze targi w Polsce po długiej przerwie w sektorze roślin ozdobnych. Razem będziemy kreować nową zieloną rzeczywistość, pracując nad utrzymaniem i rozszerzeniem rynku. Już teraz warto zaznaczyć 2-4 września w kalendarzu, zarezerwować czas, zgłosić swój udział… SPOTKAJMY SIĘ!” – zaprasza Joanna Filipczak, prezes Agencji Promocji Zieleni.

 

Organizatorzy:

Agencja Promocji Zieleni Sp.z o.o., Związek Szkółkarzy Polskich

Al. Jana Pawła II 80 lok. 71, 00-175 Warszawa

tel. 22 435 47 20 (21-22)

kontakt: kontakt@zielentozycie.pl

www.zielentozycie.pl, www.zszp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Siewki pomidorów we wczesnej fazie wzrostu

Lato – produkcja rozsady pomidorów do upraw doświetlanych

W Europie Zachodniej w ostatnich latach mocno rozwinęły się uprawy pomidorów doświetlanych. W Holandii na ponad 60% ogólnej powierzchni szklarni zimą prowadzone są uprawy doświetlane. Przy powiększaniu skali produkcji doświetlanej terminy uprawy i sadzenia [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet