Połączenie firm Sudlac i Madrenkro pod nową nazwą Lumiforte

PODosłonami.pl

De Ruiter_2_2023De Ruiter_2_2023

Połączenie firm Sudlac SAS i Mardenkro BV pod nową nazwą Lumiforte®

Przedsiębiorstwa Sudlac SAS i Mardenkro BV, produkujące innowacyjne powłoki do szklarni, połączyły się i będą się nadal rozwijać pod nową nowym szyldem Lumiforte®. Nowa firma należy do Spółdzielni Horticoop. Powłoki oferowane przez nowy podmiot będą nadal dostępne pod znanymi już markami Sudlac, ReduSystems i Selectline. W procesie połączenia firmy optymalizowane będą działania biznesowe, w tym produkcja, logistyka i marketing.

Czytaj dalej...
Pokrywanie dachu szklarni powłoką cieniującą

Powłoki cieniujące mogą być rozprowadzane na szklarni z helikoptera

Jak informuje Guido Janssen, dyrektor generalny Lumiforte, fuzja firm ma przynieść korzyści klientom. Zachowane zostaną marki Sudlac i ReduSystems rozpoznawalne w branży ogrodniczej. – (…) Te marki są mocno zakotwiczone na rynku i każda z nich ma swoje specyficzne właściwości i podejście rynkowe. Klienci mogą wybrać dokładnie taki produkt, który najlepiej pasuje do ich działalności, klimatu i uprawy – tłumaczy G. Janssen. Powłoki dostępne pod marką Sudlac zapewniają uprawom maksymalną i skuteczną ochronę przed światłem słonecznym przez krótszy lub dłuższy czas, w zależności od potrzeb. Są to powłoki nie wymagające użycia zmywacza. Wysokiej jakości technologicznie zaawansowane powłoki ReduSystems zapewniają większą precyzję działania, kontrolują ilość światła i ciepła przedostającego się do szklarni.

Produkty ReduSystems można ze sobą łączyć i wzajemnie się uzupełniają. Na przykład latem na osłonę szklarni można nakładać powłoki odbijające światło i ciepło wraz z powłoką dyfuzyjną. W okresach słabego światła można zastosować powłokę zwiększającą jego przenikanie do szklarni. W sektorze sportowym Lumiforte działa jako producent produktów i maszyn do znakowania linii sportowych pod marką Selectline. Oferuje pełną gamę gotowych do użycia powłok i koncentratów powłok, które wyróżniają się bielą i odpornością na ścieranie. Usługi lokalne oraz sieć dystrybucji Lumiforte będzie nadal współpracować ze swoją dotychczasową siecią dystrybutorów i hurtowników. Zapotrzebowanie na wysokiej jakości powłoki cieniujące stale rośnie z powodu globalnego wzrostu powierzchni szklarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciągnik KUBOTA do upraw tunelowych! Oferta wyprzedaży rocznika!

Marka KUBOTA w swojej ofercie ma bardzo szeroki wachlarz modeli ciągników skierowanych dla upraw rolniczych, warzywniczych, sadowniczych, ale i tych pod osłonami. W tym roku dużym zainteresowaniem cieszy się model M5072 bez kabiny, który świetnie [...]

FLORENSIS_10 (2023)
ICL Osmocote
Prestop 17Prestop 17
HortiAdNetHortiAdNet