Pod koniec listopdad w Kraśniku odbędzie się konferencja Jagodowe Trendy

PODosłonami.pl

Organizatorzy zapraszają na Jagodowe Trendy!

Za niecały miesiąc – w dniach 24-25 listopada – producenci owoców jagodowych spotkają się w Kraśniku na XIX edycji Międzynarodowej Konferencji Jagodowe Trendy. To już od prawie 20 lat jedno z najważniejszych w naszym kraju wydarzeń w branży produkcji owoców jagodowych. Poza bieżącymi tematami poruszanymi podczas konferencji, wydarzenie to będzie okazją do odwiedzenia stoiska firm branżowych, spotkania się z doradcami, a także wymienienie się doświadczeniami i opiniami. Sponsorami tegorocznej edycji Jagodowych Trendów są firmy Bayer i Yara Poland. Partnerem wydarzenia jest Powiat Kraśnicki.

Czytaj dalej...

Konferencja towarzysząca Jagodowym Trendom będzie dobrą okazją do podsumowania minionego, niełatwego sezonu uprawy i dyskusji o tym, co można zrobić by w kolejnym roku krajowy sektor produkcji owoców jagodowych znalazł się w lepszej sytuacji. Ważnym tematem debaty zaplanowanej na 24 listopada będą możliwości ochrony i wsparcia krajowych producentów malin.

Podczas konferencji będzie okazja do wysłuchania wykładów przygotowanych przez krajowych i zagranicznych ekspertów. Wystąpienia będą dotyczyć najnowszych technologii i trendów w produkcji, marketingu i sprzedaży owoców jagodowych. W programie przewidziano także warsztaty praktyczne, które odbędą się 25 listopada. Szczegółowy program opublikujemy już wkrótce.

Zapraszamy, by już dzisiaj zaplanowali Państwo uczestnictwo w Konferencji Jagodowe Trendy – tym bardziej, że udział w niej jest bezpłatny!!! Zachęcamy także do śledzenia aktualności na stronie https://www.jagodowetrendy.pl oraz na naszym profilu na FB.

Wszystkich wystawców zainteresowanych uczestnictwem w Jagodowych Trendach zachęcamy do kontaktu z organizatorami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Owoce borówki (fot. DŁB)

Potencjał wzrostu mają borówki i… jeżyny

O tym, że rośnie areał uprawy borówki wysokiej, a także jej spożycie, wiemy z licznych badań prowadzonych w kraju i zagranicą. Zostały one potwierdzone w niedawnym raporcie pokazanym na stronie italianberry.it. Jeżyna jest w tej [...]

Skierniewice - rekrutacja
HortiNet_wyszukiwarka
ZTZ barter
HortiAdNetHortiAdNet