Żaba w sałacie – czyli jak przekuć porażkę w sukces

PODosłonami.pl

OSRAM - FLUENCE - czerwiec

Żaba w sałacie – czyli jak przekuć porażkę w sukces

Po tym jak klient odnalazł rzekotkę drzewną w paczce sałaty izraelskiej firmy Carmel Crops, firma wykorzystała okazję i wyjaśniła, dlaczego zagrożony wyginięciem gatunek płaza, znalazł się w ich produkcie…

Czytaj dalej...
Jukebox

– Jednym z wielu powodów wymierania gatunków jest zanieczyszczenie środowiska i nadmierne używanie pestycydów. Wilgotna skóra żaby jest bardzo wrażliwa i fakt, że rzekotka była w naszej szklarni,  wskazuje, że w uprawach nie używamy pestycydów. Dla nas to znak, że podążamy dobrą drogą by stworzyć zdrowy, zbalansowany produkt – z dumą oświadczyła firma.

Firma zamieściła na facebooku zdjęcie żaby w sałacie, wraz z powyższym wyjaśnieniem – post zgarnął setki polubień i udostępnień, gwarantując darmową promocję marki.

Źródło: hortibiz.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Targi IPM Essen 2023 odbędą się w dniach 24-27 stycznia; krajem partnerskim będzie tym razem Wielka Brytania (fot. Messe Essen)

Wracają styczniowe targi roślin ozdobnych IPM Essen!

Zbliża się kolejna edycja międzynarodowych targów IPM Essen, które w ciągu prawie czterech dekad istnienia, zyskały opinię najważniejszego tego typu wydarzenia w branży roślin ozdobnych. Impreza wraca po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią koronawirusa. Najbliższą [...]

Florensis_Dianthus
TSW 23
HortiAdNet