Yara od 11 01 2019
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi IPM Essen 2020

28 stycznia 2020 - 31 stycznia 2020

Jak podkreślają organizatorzy, Messe Essen GmbH, uczestnicy IPM 2020 docenią efekty zakończonej w br. modernizacji kompleksu targowego, która trwała 3 lata – będą mieli do dyspozycji 9 nowoczesnych hal i galerię oraz oddane ostatnio do użytku wschodnie foyer (nowe wejście).

Swoją ofertę zaprezentuje ponad 1500 wystawców z ok. 50 państw świata, między innymi z Polski, która – podobnie jak Belgia, Chiny, Dania, Francja, Gwatemala, Holandia, Hiszpania, Indie, Izrael, Japonia, Kostaryka, Litwa, Portugalia, Sri Lanka, Tajwan, Turcja, USA, Węgry i Wielka Brytania – będzie miała narodowe stoisko (organizowane przez Agencję Promocji Zieleni i Związek Szkółkarzy Polskich). Na partnerski kraj IPM 2020 wybrano Francję, której szczególną obecność ma podkreślać slogan: „Jakość i innowacje. Po francusku!”, i której poświęcone też będzie Międzynarodowe Forum Ogrodnicze, od lat urządzane podczas targów w Essen.

Po raz 3. pojawi się osobny sektor, który dotyczy pobudzaniu sprzedaży detalicznej i promocji produktów ogrodniczych, a także tendencji rynkowych – IPM Discovery Centre (zagości w pawilonie 7.). Ponownie zostanie przygotowany we współpracy z holenderskim znawcą i kreatorem trendów Romeem Sommersem. Ta część prezentacji będzie areną inspirujących pokazów i prelekcji dla osób zajmujących się handlem ogrodniczym.

Tradycyjnie już, w trakcie targów przyznane zostaną branżowe nagrody w paru konkursach – nowości odmianowych („IPM Neuheiten”), „Show Your Colours” (koncepcje marketingowe dotyczące bylin i krzewów), International Grower of the Year („Międzynarodowy Ogrodnik Roku” – http://aiph.org/international-grower-of-the-year-awards/).

Szczegóły

Start:
28 stycznia 2020
Koniec:
31 stycznia 2020
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
http://www.ipm-essen.de

Organizator

Messe Essen GmbH

Miejsce

kompleks Messe Essen GmbH
Norbertstraße 2
Essen, 45131 Niemcy
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.ipm-essen.de/world-trade-fair/