Zmieniony termin targów Gardenia 2021 w Poznaniu

PODosłonami.pl

AGROSIMEX
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Zmieniony termin targów Gardenia 2021

Grupa MTP, organizator Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia poinformowała o nowym terminie ich najbliższej edycji – nie, jak dotychczas zimowo-wczesnowiosennym), lecz późnojesiennym. Otóż mają się one odbyć w dniach 4-6 listopada 2021 r., jak zwykle w Poznaniu.

Przyszłoroczne targi Gardenia, które odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, zaplanowano na początek listopada (na zdjęciu migawka z tegorocznej, lutowej edycji tego wydarzenia), fot. A. Cecot

Przyszłoroczna Gardenia, która odbywa się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich, zaplanowana jest na początek listopada (na zdjęciu migawka z ostatniej, lutowej edycji tego wydarzenia), fot. A. Cecot

Zamiast w lutym – w listopadzie

Targi Gardenia, których tegoroczna odsłona okazała się ostatnim przed wybuchem pandemii dużym spotkaniem branży ogrodniczej w naszym kraju, planowano ponownie na luty.  Tymczasem, w związku z sytuacją dotyczącą koronawirusa SARS-CoV-2, organizatorzy wydali komunikat opatrzony datą 3.11.br., w którym przedstawili nowy termin najbliższej Gardenii. Oto treść komunikatu:

Szanowni Państwo,

organizując Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, Grupa MTP od lat tworzy wydarzenie w oparciu o kluczowe trendy, potrzeby i wskazówki przedstawicieli branży ogrodniczej. Po dogłębnej analizie rynku,  mając na uwadze Państwa oczekiwania, najwyższą biznesową jakość organizowanego wydarzenia oraz zmiany dat ogrodniczych wydarzeń w Europie,  podjęliśmy decyzję o przeniesieniu  Targów GARDENIA na termin 4-6 listopada 2021 roku.

W imieniu całego zespołu organizacyjnego pragniemy serdecznie podziękować za współpracę i zaangażowanie włożone w dotychczasową organizację Gardenii. Jesteśmy głęboko przekonani, że skonsultowany z branżą ogrodniczą nowy termin będzie najlepszym czasem na organizację wydarzenia, które angażuje tak liczne grono profesjonalistów i hobbystów.

Pragniemy Państwa równocześnie zapewnić, że czas dzielący nas od kolejnej edycji wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjnej imprezy. Zależy nam bowiem, by kolejna edycja targów, które od lat kreują światowe trendy w ogrodnictwie, była pod każdym względem wyjątkowa.

Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach, które odbędą się w dniach 4-6 listopada 2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Głęboko wierzymy, że czekająca nas przerwa sprawi, że w przyszłym roku spotkamy w wyjątkowej atmosferze w większym gronie, z jeszcze ciekawszą ekspozycją, która od lat przyciąga do Poznania profesjonalistów z całej Europy.

Z poważaniem,

Zespół organizacyjny Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA

Listopad 2021 pełen wydarzeń

W wyżej przedstawionym komunikacie znajduje się informacja o „skonsultowaniu nowego terminu targów Gardenia 2021 z branżą ogrodniczą”, której trzon – w przypadku tego wydarzenia – stanowią szkółkarze, osoby zajmujące się handlem ogrodniczym, projektanci i wykonawcy ogrodów i terenów zieleni.

Należy jednak odnotować, że nowy termin Gardenii pokrywa się z datami przyszłorocznych międzynarodowych targów roślin ozdobnych w Holandii – IFTF oraz Trade Fair Aalsmeer – zaplanowanych na 3-5.11. 2021 r. (czyli, jak zwykle – w  45. tygodniu roku), po przerwie w 2020 r., którą wymusiła pandemia choroby COVID-19.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Konferencje TSW 2021 Online

Jeszcze miesiąc temu organizatorzy targów TSW byli przekonani, że imprezę tę będzie można zorganizować w tradycyjnej formule. Niestety z powodu nasilenia się epidemii covid-19 i związanych z tym restrykcji nie będzie to możliwe. Wszyscy [...]

FLORENSIS_Dianthus
ICL promocja Peters
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
Top Plants
Bayer_Fitter_29cAdvertisement
Syngenta bratki
HortiWizja_najnowszy odcinek 36
HortiAdNet