PODosłonami.pl

Cultilene8
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Kolejne targi w wersji wirtualnej – GreenTech Amsterdam 2020

Organizatorzy targów GreenTech po analizie bieżącej sytuacji dotyczącej epidemii koronawirusa zdecydowali o przesunięciu tradycyjnej wersji tej imprezy na czerwiec 2021. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się natomiast w przestrzeni wirtualnej pod nazwą GreenTech Live & Online 2020, w dniach 20-22 października. Światowe środowisko ogrodnicze połączy się tym razem wirtualnie, będzie wymieniać się wiedzą i informacjami na temat nowych rozwiązań w ogrodnictwie szklarniowym.

Targi w wersji online

Ze względu na niepewną sytuację epidemiczną na świecie organizatorzy stwierdzili, że mimo wcześniejszych planów nie są w stanie zapewnić odpowiedniej organizacji tegorocznych targów w tradycyjnej formule. Na światowym, ciągle rosnącym rynku ogrodniczym potrzebne są jednak takie wydarzenia. Targi GreenTech otrzymały już wsparcie wirtualnej edycji ze strony biznesu ogrodniczego. Wśród firm, które zostały sponsorami GreenTech Live & Online są m.in. Kubo, Priva, Ridder, Certhon, Pylot, Verkade, Peter Dekker, Visser, Signify, Dalsem, Heliospectra, Tungsram, Jiffy, Logitec Plus, Rijk Zwaan oraz Meteor.

Jak stwierdziła Mariska Dreschler, dyrektor GreenTech stwierdziła, organizatorów martwi, że nie mogą zorganizować rzeczywistych targów w tym roku, ale koncentrują się na tym, co można zrobić. Bardzo silnym dowodem na to, że istnieje potrzeba kontaktów w branży jest poparcie dla inicjatywy powołania wirtualnej platformy.

3-dniowe wirtualne targi GreenTech Live & Online będą obejmować m.in.:

  • Sesje wykładów emitowanych na żywo;
  • Prezentacje produktów;
  • Studio, emisja podcastów;
  • Konkurs nowości;
  • Łączenie online wystawców i gości.

Główne hasło październikowych targów „Podążaj za słońcem” oznacza, że program będzie dostosowany do różnych stref czasowych, tak aby dotrzeć do przedstawicieli branży ogrodniczej z całego świata.

 

Jubileusz 30-lecia polskiego producenta nawozów

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe ADOB, największy polski producent nawozów dolistnych, obchodzi w tym roku 30-lecie działalności. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości schelatowanych nawozów mikroelementowych, saletry wapniowej oraz siarczanu i azotanu magnezu przeznaczonych do fertygacji w [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HortiAdNet