PODosłonami.pl

Cultilene8
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Międzynarodowa Wystawa Zieleń to Życie & Flower Expo Polska ONLINE

W dniach 3-5 września 2020 r., czyli od czwartku do soboty, odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Zieleń to Życie & Flower Expo Polska ONLINE. Organizatorzy – Związek Szkółkarzy Polskich oraz Agencja Promocji Zieleni – zaplanowali zarazem kilka wydarzeń „na żywo” (w Centrum Konferencyjnym w Warszawie przy ul. Ogrodowej 58).

Targi Zieleń to Życie & Flower Expo Polska odbędą się w tym roku w formule ONLINE

Targi Zieleń to Życie & Flower Expo Polska odbędą się w tym roku w formule ONLINE

Zieleń to Życie online i „w realu”

Zamiast planowanej  na 3-5 września br. w Centrum Expo XXI w Warszawie, 28. Międzynarodowej Wystawy Zieleń to Życie & Flower Expo Polska odbędzie się w tym samym czasie wydarzenie w formule hybrydowej – z przewagą wirtualnej komunikacji wystawców z odbiorcami. Organizatorzy przygotowują jednak klika punktów programu dostępnych „na żywo”, przy ul. Ogrodowej 58 w stolicy. Będą to:

– OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA MOCNO ZIELONE MIASTO „Brak i nadmiar wody – przystosowanie”, 3 września, w godzinach 1100-1400, wstęp wolny (lub bezpłatny zdalny udział za pośrednictwem internetu);

– Warsztat Architekta Krajobrazu „System Powierzchniowej Retencji Miejskiej (SPRiM) w praktyce projektowej”, 3 września, 1500-1700, udział płatny;

– Warsztat Architekta Krajobrazu „Ogród przydomowy – nowe spojrzenie, wyzwania i szanse”, 4 września, 1000-1400, udział płatny.

Tylko w formule ONLINE odbędą się:

– FLORYSTYCZNE INSPIRACJE z Moniką Bębenek, 4 września, 1000-1130, udział bezpłatny;

– Debata WIEDZA DLA HANDLU „Nowa rzeczywistość – nowe zagrożenia, wyzwania, możliwości”, 4 września, 1300-1500, udział bezpłatny.

Szczegóły na temat prelegentów lub prezenterów, warunków udziału w ww. wydarzeniach (w każdym przypadku wymagana jest REJESTRACJA) i inne informacje – na stronie zielentozycie.pl.

Wirtualny dostęp do wystawców

Internetowa strona wydarzenia umożliwia dostęp do informacji o firmach biorących udział w wystawie Zieleń to Życie & Flower Expo Polska ONLINE  i oferowanych przez nie produktach oraz usługach.

I tak, zamieszczono tzw. wizytówki uczestników ZtŻ & FEP ONLINE – profile z danymi teleadresowymi, opisami firm, produktami; do informacji można dotrzeć za pomocą wyszukiwarki.

Konkurs Roślin „Nowości”

Konkurs ten będzie, jak zwykle (od 2004 r.), towarzyszył wystawie Zieleń to Życie, ale przeprowadzony zostanie całkowicie w formule online. Zgłoszono do oceny 20 nowych odmian, których opisy i zdjęcia znajdują się w sieci. Wyniki zostaną ogłoszone internetowo 3 września br.

'Santosh Violet' - wielkokwiatowa odmiana chryzantemy doniczkowej; uprawa w gospodarstwie pp. Niemczewskich, II dekada października br., fot. A. Cecot

Chryzantemy – sprzedaż na ostatniej prostej

W rodzinnym gospodarstwie „Ogród Niemczewskich” w podkrakowskich Zielonkach kończy się sprzedaż doniczkowych chryzantem, które co roku są produkowane w sezonie letnio-jesiennym, po roślinach balkonowo-rabatowych, i trafiają w większości do marketów. Chryzantemy z tego gospodarstwa [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Netafim
HortiAdNet