Chryzantemy w 3D, czyli pokaz odmian „Digi Delishow”

PODosłonami.pl

De Ruiter baner 2
Agro-Sorb 2020
Yara od 11 01 2019

Chryzantemy w 3D, czyli Digi Delishow

Z powodu koronawirusa odwołano w 2020 r. gros dni otwartych i pokazów odmian, które w pełni sezonu prezentowało wiele firm hodowlanych o zasięgu międzynarodowym. Tak też zdarzyło się w przypadku chryzantemowych pokazów pod nazwą Delishow, które przedsiębiorstwo Deliflor Chrysanten urządzało zwykle w 24. tygodniu w Holandii. W tym roku proponowany jest w zamian 3D Digi Delishow – wirtulane „spotkanie” z odmianami chryzantemy do uprawy na kwiaty cięte.

Chryzantema Rossano 'Elisabeth'

Rossano 'Elisabeth' - wielkokwiatowa odmiana chryzantemy, fot. A. Cecot

Chryzantemy – na kwiaty cięte

Firma Deliflor Chrysanten BV, będąca częścią koncernu Beekenkamp Group i znana z przebojowych odmian do uprawy na kwiaty cięte (m.in. grupy Anastasia), organizowała dla międzynarodowego grona klientów chryzantemowy Delishow – w tym samym czasie, co FlowerTrials® i w tym samym kompleksie szklarniowym, w którym Beekenkamp urządzał prezentacje roślin balkonowo-rabatowych i doniczkowych.  

W tym roku umożliwiono zapoznanie się z chryzantemowymi nowościami za pośrednictwem internetowych łączy.  

Digi Delishow

To dostępne od połowy czerwca wirtualne pokazy rzeczywistej plantacji z prezentacją 250 odmian chryzantemy w szklarniach firmy Deliflor w Maasdijk w Holandii.

Na stronie https://www.delishow.nl/en/videos można obejrzeć kwitnące rośliny okiem kamery, z lotu ptaka, przy czym gospodarze pokazów wyróżniają nowości z poszczególnych grup odmian do uprawy na kwiaty cięte.

W zakładce 3D View https://www.delishow.nl/en/abbey-pluis znajdują się przestrzenne – a więc inne niż w tradycyjnym katalogu – zdjęcia ponad 20 odmian, w tym nowości (uszeregowanych w porządku alfabetycznym), z opisami. Obrazki te można powiększać, obracać w promieniu 360°.

Sorbet 'Berry' - gałązkowa odmiana chryzantemy hodowli firmy Deliflor

Sorbet ‘Berry’ – gałązkowa odmiana chryzantemy hodowli firmy Deliflor, fot. A. Cecot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień Pomidora w miejscowości Wijewo

9 września br w Gospodarstwie Ogrodniczym pana Piotra Johna w miejscowości Wijewo odbyło się spotkanie poświęcone odmianom i ochronie pomidora w uprawie w tunelach foliowych. Organizatorami wydarzenia były firmy Hazera Poland, Koppert oraz Sativex. Zaprezentowano [...]

Florensis_Dianthus
Adagri_KANEMITE_29c_na wyklikanie
VISCOIN
Syngenta pelargonia
HortiAdNet