Yara od 11 01 2019
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Online Novelties Parade – nowości z holenderskiej giełdy kwiatowej

kwiecień 19 - kwiecień 22

Online Novelties Parade - promocja nowości kwiaciarskich, fot. RFH

Online Novelties Parade to wiosenna odsłona internetowych pokazów organizowanych przez holenderską aukcję Royal FloraHolland – w zastępstwie targów, które w normalnych latach odbywały się w marcu w Naaldwijk (podobnie, bo w sieci, promowano nowości po odwołaniu ubiegłorocznej listopadowej edycji targów Trade Fair Aalsmeer – zaproponowano Social Trade Fair, prezentacje w mediach społecznościowych giełdy RFH).

Nowości – różne kategorie

Od 19 do 22 kwietnia na stronie internetowej targów w Naaldwijk zostanie zaprezentowanych ponad 80 nowości (odmian roślin ozdobnych, nowych form produktów kwiaciarskich, a także koncepcji marketingowych), zgłoszonych przez hodowców, ogrodników, eksporterów będących członkami holenderskiej aukcji.  Zgłoszenia te zostaną jednocześnie zakwalifikowane do oceny w konkursie o Nagrodę Szklanego Tulipana (Glazen Tulp Award) 2022, którą przyzna giełda Royal FloraHolland.

Online Novelties Parade organizowana jest przez giełdę RFH we współpracy ze specjalistą w dziedzinie trendów Romeo Sommersem. Przygotowano m.in. prezentacje wideo, które pozwolą „na żywo” obejrzeć poszczególne nowości.

Równolegle do parady,  produkty te mają też być promowane w  mediach społecznościowych.

Rejestracja

Szczegóły

Start:
kwiecień 19
Koniec:
kwiecień 22
Strona internetowa:
https://tradefairnaaldwijk.com/en/

Organizator

Royal FloraHolland
Strona internetowa:
www.royalfloraholland.com/