Yara od 11 01 2019
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi GreenTech Live & Online 2021

wrzesień 28 - wrzesień 30

Targi GreenTech Live & Online 2021 mają się odbyć jako alternatywne wydarzenie – w wersji hybrydowej i w dniach 28-30 września, zamiast 15-17 czerwca br.

RAI Amsterdam, organizator uznał w kwietniu (podejmując decyzję o zmianie terminu), że impreza jesienna będzie bardziej realna niż ta pierwotnie planowana, ze względu na postępujące programy szczepień przeciw koronawirusowi.

Celem jest zorganizowanie wysokiej jakości wydarzenia, które umożliwi chętnym kontakt z wystawcami oraz prelegentami, zarówno „fizyczny” (live – w pawilonach centrum RAI w Amsterdamie), jak i za pośrednictwem platformy cyfrowej (online). Realizując program wirtualny, organizatorzy skorzystają z doświadczeń wyniesionych z poprzedniego roku, kiedy to targi GreenTech odbyły się online 20-22 października.

Mariska Dreschler, dyrektor targów GreenTech powiedziała: – Zdajemy sobie sprawę, że żadne połączenie za pośrednictwem sieci nie zastąpi realnych kontaktów face-to-face, ale zarazem wiemy, że elementy wirtualnej rzeczywistości  zostaną z nami na dobre. Aby zapewnić rozwój branży ogrodniczej, do czego kluczem jest wiedza i innowacje, już wcześniej z powodzeniem zorganizowaliśmy w okresie pandemii różnorodne wydarzenia online. Zaowocowało to dotarciem do nowych odbiorców, poszerzeniem się globalnej społeczności, której dotyczy tematyka targów GreenTech. Dlatego jesteśmy w pełni gotowi na zorganizowanie w tym roku alternatywnej imprezy, zamiast typowego pokazu stacjonarnego. Z niecierpliwością czekamy na wrzesień oraz energię wystawców i zwiedzających, a także innych uczestników targów GreenTech Live & Online 2021.

Targi techniki i technologii

GreenTech Amsterdam to międzynarodowe targi techniki i technologii ogrodniczej, szczególnie ważne dla branży szklarniowej. Połowa wystawców pochodzi z Holandii, a drugie 50% – z różnych krajów całego świata. W 2019 roku zwiedzający pochodzili ze 114 państw.

W październiku 2020 r. do udziału w wydarzeniach wirtualnych zaproponowanych w ramach targów GreenTech Live & Online zapisało się ponad 6300 profesjonalistów.

Czerwcowe wydarzenie stacjonarne ma wrócić do centrum RAI Amsterdam, wraz z publicznością w 2022 roku (14.-16.06.)

Bezpłatna rejestracja na targi GreenTech Live & Online 2021 – do 21 września

Aby zwiedzić tegoroczne targi – zarówno „fizycznie” (w pawilonach RAI w Amsterdamie), jak i online, trzeba się  zarejestrować na stronie internetowej GreenTech. Bezpłatna rejestracja trwa do wtorku 21 września. Po tym terminie wirtualne zwiedzanie wymagać będzie opłaty w wysokości 19,99 € (+ VAT) za osobę.

Bieżące informacje można znaleźć na stronie internetowej targów GreenTech, a także w mediach społecznościowych (FacebookLinkedInTwitterInstagram) oraz na kanale YouTube

Szczegóły

Start:
wrzesień 28
Koniec:
wrzesień 30
Strona internetowa:
https://www.greentech.nl/

Organizator

Amsterdam RAI
Strona internetowa:
www.rai.nl/

Miejsce

Amsterdam RAI
Europaplein 24
Amsterdam, 1078 GZ
+ Google Map