Yara od 11 01 2019
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

PRZENIESIONE NA WRZESIEŃ Targi GreenTech Amsterdam

Czerwiec 15 - Czerwiec 17

GreenTech Amsterdam_Photo by © Floris Heuer - all rights reserved

Tegoroczne odsłona międzynarodowych targów GreenTech Amsterdam, poświęconych technologii w ogrodnictwie (przede wszystkim szklarniowym) miała się odbyć w typowym dla nich, czerwcowym terminie i w wersji stacjonarnej – w centrum wystawienniczym RAI.

JEDNAK 9 KWIETNIA BR. ORGANIZATORZY POINFORMOWALI O PRZENIESIENIU WYDARZENIA NA 28-30 WRZEŚNIA I ZAPOWIEDZIELI JEGO HYBRYDOWĄ FORMUŁĘ – GreenTech Live & Online 2021. POWODEM ZMIAN JEST OBECNA SYTUACJA PANDEMICZNA. 

Po odwołaniu, z powodu koronawirusa ubiegłorocznej czerwcowej edycji i przeniesieniu wydarzenia na październik, ostatecznie zorganizowano je w wersji online. Jak podają organizatorzy, targi GreenTech Live & Online 2020, trwające 3 dni (20-22.10. 2020 r.) odwiedziły w przestrzeni wirtualnej tysiące osób, które śledziły program nadawany na żywo ze studia w Amsterdamie. Poświęcony był m.in. tendencjom w ogrodnictwie oraz innowacjom technicznym i technologicznym.

Międzynarodowe targi GreenTech Amsterdam istnieją od 2014 r., początkowo były organizowane raz na 2 lata, a od 2018 r. odbywają się co roku.

Szczegóły

Start:
Czerwiec 15
Koniec:
Czerwiec 17
Strona internetowa:
https://www.greentech.nl/

Organizator

Amsterdam RAI
Strona internetowa:
www.rai.nl/

Miejsce

Amsterdam RAI
Europaplein 24
Amsterdam, 1078 GZ
+ Google Map